סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין הפקעות מקרקעין (3)

ברשותכם קרקע חקלאית שהופקעה על ידי המדינה ואתם מעוניינים לתבוע את זכויותיכם עליה? תוהים האם מגיע לכם פיצוי כספי כלשהי בשל הפקעת הקרקע שלכם ורוצים לדעת מה עשוי להיות גובהו? אם כן, בעזרתם של עורכי דין לטיפול בהפקעות מקרקעין על ידי המדינה תוכלו לקבל ייצוג הולם, ובעיקר מקצועי, שיעזור לכם להתמודד מול הפקעה זו. 

 
במקרים של הפקעת קרקעות על ידי המדינה זכאי בעל הקרקע לפיצוי כספי, הנקבע בהתאם לשוויה של הקרקע ופרמטרים נוספים. עורכי דין לטיפול בהפקעות מקרקעין על ידי המדינה מכירים באופן מעמיק את כל הסוגיות המשפטיות הרלוונטיות לנושא הפקעות הקרקעות ויכולים לעזור ללקוחותיהם לשמור על זכויותיהם בעקבות הליך זה ובעיקר לקבל את הפיצוי המגיע להם, על פי סעיפי החוק השונים עוד משנת 1940. מכיוון שפעולה זו של הפקעת קרקעות, המבוצעת על ידי המדינה, נעשית לעיתים באופן לא חוקי, ובעיקר באופן הפוגע בבעל הקרקע, ישנה חשיבות רבה לפנייה אל עורכי דין מקצועיים.
 
כדי לאתר עורכי דין המתמחים בהפקעת קרקעות על ידי המדינה, תוכלו להיעזר ברשימת עו"ד, המופיעה כאן באתר, ולקבל באופן מיידי את הסיוע המשפטי הנדרש לכם. 
קרא עוד
 • רשימת עו"ד הפקעות מקרקעין
 • עו"ד שצפיתי בהם
 • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד הפקעות מקרקעין

  צור קשר עם עורכי דין בתחום הפקעות מקרקעין

 • סיניה חריזי מוזס

  סיניה חריזי מוזס, עו"ד

  שנות ניסיון רבות בשילוב כישורים משפטיים ואישיים בולטים ויושרה אישית באים לידי ביטוי בייצוג בכל תיק ותיק לו נתפרת אסטרטגיה משפטית מנצחת.

  תחומי עיסוק: הפקעות מקרקעין,הפשרת קרקעות,חוזה מקרקעין,חוזי בניה,ליווי פרוייקטים,עסקאות קומבינציה,פירוק שיתוף,קניית דירה,תכנון ובניה,הסדר חובות,חובות,פשיטת רגל,אונס,הונאה ומרמה,הלבנת הון,חנינה,כתב אישום,מעצר עד תום הליכים,מעשה מגונה,עבירות כלכליות,עבירות מין,עבירות מס,צווארון לבן,שוחד,אלימות ותקיפה,עבירות מחשב,עבירות המתה

 • עו"ד ענת לוי

  ענת לוי, עו"ד

  עורכת דין ענת לוי המתמחה בדיני מקרקעין

  תחומי עיסוק: הפקעות מקרקעין,חוזה מקרקעין,ליווי פרוייקטים,עסקאות קומבינציה,קניית דירה,תמ"א 38

 • גיא אורן

  גיא אורן, עו"ד

  תחומי עיסוק: בנים ממשיכים,הפקעות מקרקעין,ליקויי בניה,פינוי שוכר,קניית דירה

מאמרים אחרונים בנושא הפקעות מקרקעין

בנייה בחצר האחורית
לא בחצר האחורית שלי

האם היית מוכנים כי בחצר האחורית של ביתכם יוקם בית מחסה, או מעון של חולי נפש ? האם אתם יכולים להתנגד ? עו"ד אסף אבישר דן בנושא ומסביר את משמעות המונח המקצועי NIMBY - "לא בחצר האחורית שלי".