סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין הערת אזהרה במקרקעין (7)

מתכננים לרכוש דירה בקרוב ורוצים לוודא שהליך רישום הערת האזהרה יבוצע באופן הנכון, ובעיקר במהירות האפשרית? אם כן, חובה עליכם להיעזר בשירותיהם של עורכי דין לרישום הערת אזהרה במקרקעין על מנת לוודא שהליך זה נעשה בהתאם לחוק ועל פי הנדרש. מדובר בהערה חשובה במיוחד המאפשרת להודיע לכלל הציבור על קיומה של עסקת נדל"ן, ובכך למנוע את ביצועה של עסקה כפולה או משולשת. על מנת למנוע את מכירתו של הנכס במקביל לכמה קונים, יש לבצע את רישום האזהרה, פעולה הנעשית על ידי עורכי הדין במסגרת הליך הרכישה. 

 
עורכי דין לרישום הערת אזהרה במקרקעין יסייעו לכם להתנהל נכון במסגרת רכישת הנכס שלכם, לרבות ביצוע רישום ההערה. בנוסף, הם יבצעו בדיקה מעמיקה על מנת לבחון את הנכס עצמו והאם מופיעות לגביו הערות דומות, כלומר האם הוא מוצע למכירה מול קונים נוספים. בהיותם מכירים את התחום, את התנהלות העבודה אל מול מנהל מקרקעי ישראל, רשם המשכונות וכל הגורמים הנוספים, יכולים עורכי הדין להבטיח שאכן התהליך מתבצע כנדרש.  
 
אם אתם מחפשים עורכי דין בתחום זה של אזהרות במקרקעין, כאן, באתר, תמצאו רשימה של עורכי דין מקצועיים המתמחים בנושא ואשר יוכלו לסייע לכם בפנייתכם.
קרא עוד
 • רשימת עו"ד הערת אזהרה במקרקעין
 • עו"ד שצפיתי בהם
 • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד הערת אזהרה במקרקעין

  צור קשר עם עורכי דין בתחום הערת אזהרה במקרקעין

 • מחמוד תאופיק

  מחמוד תאופיק, עו"ד

  תחומי עיסוק: הערת אזהרה במקרקעין,חוזה מקרקעין,משכנתאות,נדל"ן מסחרי,רישום בטאבו

 • עו"ד אבישי אוסטרייכר

  אבישי אוסטרייכר, עו"ד

  בעל משרד עורכי דין המעניק שירותים משפטיים מגוונים בתחום המשפט האזרחי מסחרי והמקרקעין

  תחומי עיסוק: בתים משותפים,הערת אזהרה במקרקעין,זכויות בניה,חוזה מקרקעין,חוזי בניה,חריגות בניה,נדל"ן מסחרי,עסקאות פינוי בינוי,עסקאות קומבינציה,פינוי שוכר,קבוצת רכישה,קניית דירה,פשיטת רגל

 • אורית בן ברוך

  אורית בן ברוך, עו"ד

  עו"ד ונוטריון כ 17 שנה. מקצועית ושרותית ביותר. המשרד עוסק בנדל"ן פרטי ועסקי, צוואות וירושות. עסקאות מקרקעין שונות וומגוונות עסקאות יד ראשונה, עסקאות יד שניה, תכנון מס שבח למרובי דירות, טיפול מקדמי ברישום דירה על שם יורשים, הכל משלב תכנון המס נכון וכלה ברישום הדירה בטאבו על שם הרוכש/ מכיררת הדירה.

  תחומי עיסוק: ירושה,צוואה,הסכם שכירות,הערת אזהרה במקרקעין,חוזה מקרקעין,קניית דירה,רישום בטאבו,מיסוי מקרקעין,מס רכישה,מס שבח

 • דוד בסט

  דוד בסט, עו"ד

  תחומי עיסוק: הערת אזהרה במקרקעין

 • מורן כהן-תורגמן

  מורן כהן-תורגמן, עו"ד

  תחומי עיסוק: הסכם שכירות,הערת אזהרה במקרקעין,חוזה מקרקעין,קניית דירה,רישום בטאבו

 • טלי קול

  טלי קול, עו"ד

  תחומי עיסוק: הערת אזהרה במקרקעין,חוזה מקרקעין,חוזי בניה,חריגות בניה,נדל"ן מסחרי

 • חני איל

  חני איל, עו"ד

  תחומי עיסוק: הסכם שכירות,הערת אזהרה במקרקעין,חוזה מקרקעין,קניית דירה,רישום בטאבו

הודעות אחרונות בפורומים