סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין הסגרה (1)

התמודדות עם מקרים של הסגרה למשטרה בעקבות ביצוע עבירה כלשהי היא התמודדות שאיננה פשוטה. בין אם מדובר במקרה ראשון ובין אם לאו, חשוב להיעזר בשירותיו של עורך דין, המתמחה בתחום, כדי לעבור את התהליך באופן הנכון ביותר. הסגרה למשטרה היא פרוצדורה מורכבת מאד, שיכולה להיות הליך בעל חשיבות רבה מאד במשפט, שסביר שיתקיים אחר כך. האופן בו בוצעה ההסגרה, האם היה שיתוף פעולה מצידו של המועמד לדין או מבצע העבירה וכדומה, כל אלה יכולים להשפיע בצורה ניכרת על ההמשך ועל קביעת עתידו של המורשע.

 
ניתן למצוא כיום לא מעט עורכי דין, העומדים לרשותם של לקוחותיהם במקרים של הסגרה ומלווים אותם לאורך כל הדרך החל מהשלב הראשוני ביותר. עורכי דין לייצוג בהליכי הסגרה הינם בעלי ניסיון בתחום ועם יכולת מקצועית. הם יכולים לייצג את הלקוח מול בית המשפט, מול המערכות השונות הנוספות ולוודא כי כל הליך שנעשה מולו מתבצע בצורה הראויה. 
 
כאן, באתר הבא, תמצאו רשימה של עורכי דין לייצוג בהליכי הסגרה, שישמחו להגיש לכם את הסיוע הנדרש במקרים של הסגרה ולהציע לכם ליווי וייעוץ משפטי בעת הצורך.
קרא עוד
 • רשימת עו"ד הסגרה
 • עו"ד שצפיתי בהם
 • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד הסגרה

  צור קשר עם עורכי דין בתחום הסגרה

 • אלי ציטרון

  אלי ציטרון, עו"ד

  ניסיון רב בתיקים פליליים, בכל ערכאות של בתי המשפט, מומחה בתחום הצבאי, סגירות תיקים טיפול בעריקים ומשתמטים, לחיילי סדיר ומילואים.

  תחומי עיסוק: הסגרה,כתב אישום,עורך דין צבאי,עתירת אסיר,רישום פלילי

מאמרים אחרונים בנושא הסגרה

מעצר עד תום ההליכים, מעצר בית ושחרור בערובה

המונחים "מעצר בית" או "שחרור בערובה" לא אומרים לנו כאזרחים הרבה. לרוב, אנו ניזונים מרסיסי מידע בתקשורת. עו"ד ערן צלניקר עושה סדר בנושא מעצרים ומסביר על ההבדלים השונים.