סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין הלם קרב (0)

האם אתה סובל מסיוטים מדי לילה ומתקשה להסתגל לחיים שאחרי הצבא? האם מאז השחרור אתה חווה סיטואציה ספציפית שוב ושוב ולא מסוגל לנער אותה מראשך? האם אתה מנסה להימנע ממפגש עם חברים ששירתו איתך כדי לא להיזכר במאורע ספציפי שחווית? האם אתה מנסה לאתר עורכי דין לייצוג נפגעי הלם קרב ומתקשה במשימה?

הלם קרב היא תת סוג של הפרעה רחבה יותר שקרויה בשפה המקצועית "הפרעת דחק פוסט טראומטית". התסמונת מוגדרת היטב ונחשבת להפרעה נפשית לכל דבר שפוגעת בדרגות חומרה משתנות בתפקוד היומיומי. היא מתאפיינת בתסמינים רבים לרבות ירידה ניכרת בהשתתפות בפעילויות חשובות, הרגשה של נתק מהסביבה, חוסר יכולת לחוש רגשות, קשיים בהירדמות, הופעה של סיוטים החוזרים מדי לילה ועוד. השירות הצה"לי הקרבי מזמן לא אחת חוויות טראומטיות לחיילים רבים שבשלבים מאוחרים יותר, מתקשים בחזרה לשגרה. במידה ואתם מזדהים עם התסמינים שהוזכרו לעיל חשוב שתדעו שצה"ל מודע היטב לתופעה ודואג לפצות את הלוקים בתסמונת.

בדף הזה ריכזנו עבורכם רשימה של עורכי דין לייצוג נפגעי הלם קרב שישמחו להעניק לכם ייעוץ ראשוני בחינם וללא התחייבות מצדכם, לענות על כל השאלות שהתעוררו בכם ובמידה ותבחרו בכך, ייצגו אתכם באופן מקצועי מול המערכת הצה"לית.

 
קרא עוד
  • רשימת עו"ד הלם קרב
  • עו"ד שצפיתי בהם
  • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד הלם קרב