סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין הלבנת הון בירושלים (0)

מקרים של הלבנת הון נחשבים למקרים חמורים במיוחד, המצריכים את עזרתם של עורכי דין המטפלים בהליכי הלבנת הון ובעלי ניסיון של שנים בתחום. הלבנת הון היא עבירה קשה שהעונש עליה יכול להיות לא פשוט עבור הנאשם. מדובר בעבירה, במסגרתה, מסווים את פרטיו השונים של הרכוש וכל הפעולות הקשורות בו. המעשה הבלתי חוקי הזה יכול להיות קשור בסמים, הוא יכול להיות קשור בסחר בנשק ועוד. את הסוואת הפרטים, הקשורים בכך, ניתן לעשות באמצעות זיוף של הצהרות הון וביצוע עסקאות באופן בלתי חוקי. 

 
הנאשמים בהלבנת הון יכולים להיעזר בשירותיהם של עורכי דין המטפלים בהליכי הלבנת הון. עורכי דין אלה מתמחים בתחום ויכולים לסייע לנאשמים להתמודד נכון וטוב יותר מול האשמותיהם בבית המשפט. אין זה מבטיח בהכרח הצלחה מלאה, אך זה כן מבטיח ייצוג מקצועי והולם מצידו של עורך הדין הנבחר, ולאורך כל הדרך. עורכי דין אלה, כמו עורכי דין בתחומי המשפט האחרים, חשופים לסוגיות משפטיות שונות, הקשורות בכך ומתעדכנים בחקיקות הרלוונטיות באופן עקבי.  
 
האתר הבא מציג לכם רשימה של עורכי דין, שיכולים לסייע לכם במקרים של האשמות כגון הלבנת הון. מרשימה זו תוכלו לבחור את עורך הדין שייצג אתכם במידה ותאלצו להתמודד עם תביעה משפטית.
קרא עוד
  • רשימת עו"ד הלבנת הון
  • עו"ד שצפיתי בהם
  • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד הלבנת הון

מאמרים אחרונים בנושא הלבנת הון

כתבי אישום נגד חמישה יהלומנים בפרשת הבנק המחתרתי

כתבי אישום הוגשו נגד חמישה יהלומנים וחברות בבעלותם במסגרת פרשת הבנק המחתרתי להלבנת כספים, שפעל בבורסה לאבני חן ונחשף ב-2012.