סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין הימורים (0)

האם אתה מנסה לפתוח אתר הימורים מקוון ומתקשה להבין את כל התקנות החוקתיות הכרוכות בכך? האם גבו ממך כספים בצורה לא חוקית בניגוד להסכמתך באתר הימורים כלשהו? מעוניין בייעוץ משפטי בנוגע לצרה שנקלעת אליה באתר הימורים אינטרנטי ואתה לא יודע למי לפנות?

בעשור האחרון אתרי ההימורים האינטרנטיים מושכים אליהם גולשים רבים מכל רחבי העולם לרבות גולשים ישראליים שמבלים שעות על גבי שעות בניסיון להרוויח סכומים גדולים של כסף בקלות מבלי לצאת את פתח ביתם. לרוע המזל, לא מעט ישראלים מסתבכים עם אותם מפעילי אתרים ונקלעים למצבים לא נעימים. כמו כן לא אחת אנחנו שומעים על מפעיל אתר הימורים מקוון שמופעלים נגדו הליכים משפטיים.

המורכבות של תחום ההימורים האינטרנטיים נובעת מכך שמדובר על מערכת שמשלבת את תקנות מתחומים שונים, לרבות החוק הישראלי, החוק הבינלאומי התקנון הקבוע באתר ועוד. אי לכך עיסוק בתחום מצריך התמחות מיוחדת. בדיוק לשם כך הקמנו את הקטגוריה עורכי דין הימורים באינטרנט.

בקטגורית עורכי דין הימורים באינטרנט תוכלו למצוא ריכוז שורה של עורכי דין שנחשבים לטובים ומקצועיים בתחומם. אתם מוזמנים ליצור קשר עם כל אחד מהם באופן דיסקרטי, להעלות סוגיות שנתקלתם בהן לפורום המשפטי בדף ולקרוא פסקי דין שניתנו במקרים שמזכירים את המקרה שלכם.

קרא עוד
  • רשימת עו"ד הימורים
  • עו"ד שצפיתי בהם
  • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד הימורים

הודעות אחרונות בפורומים

מאמרים אחרונים בנושא הימורים

אסור לשחק טקסס הולדם: כך קבע ביהמ"ש המחוזי בירושלים

בית המשפט המחוזי בירושלים דחה ערעור של אשה שערכה בביתה משחקי טקסס הולדם, וקבע שעריכת המשחק מהווה עריכת הימורים אסורים