סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד הדר פלד טל

הדר פלד טל
איזור: חיפה
טלפון: הצג טלפון
כתובת: שד' ירושלים 15
 
פקס: 0774702705
1 2 3 4 5 
0 חוות דעת
הוסף חוות דעת

בעלים של משרד עורכי דין בתחום דיני עבודה וביטוח עם ניסיון של למעלה מ 15 שנה

תחומי עיסוק:
בית הדין לעבודה,דיני פנסיה,הלנת שכר,זכויות נשים בעבודה,זכויות עובדים

אודות

עו"ד הדר פלד-טל, בוגרת הפקולטה למשפטים באוניברסיטת חיפה וחברה בלשכת עורכי הדין משנת 1998, הינה בעלת ניסיון של למעלה מ-15 שנה בתחום דיני העבודה וביטוח. במהלך השנים ייצגה עו"ד פלד-טל בהצלחה עובדים ומעסיקים, בתיקים הקשורים לזכויות עובדים, כגון הלנת שכר  ומימוש זכויות סוציאליות כמו דמי מחלה, דמי הבראה, דמי חופשה ופנסיה, וכן  בתיקים הקשורים לפיטורים ולפיצויי פיטורים ואף לפיצויים על פיטורים שלא כדין.

 

בנוסף, מציעה עו"ד הדר פלד-טל מענה משפטי, ומתן ליווי וייעוץ מקצועי לעובדים ולמעבידים, בניסוח וכתיבת חוזי העסקה, בליווי בעלי עסקים ומתן יעוץ שוטף בתחום זכויות העובדים, במקרים של זימון לשימוע ובהליכים של התפטרות בדין מפוטר, וכן בניהול תביעות בבתי הדין לעבודה, במקרים של  הפרת זכויות עובדים, אפליה במקום העבודה, הפרת זכויותיהם של עובדות בהריון או לאחר לידה, התנכלות בעבודה, ועוד.

 

משרדה של עו"ד פלד-טל מסייע במסגרת שירותיו גם במתן שירותי ייעוץ והכוונה ללקוחות בתחום הביטוח הלאומי, כגון דמי אבטלה, הבטחת הכנסה, דמי לידה ושמירת הריון, כמו גם ייעוץ וליווי לקוחות בתחום דיני הביטוח (ביטוחי רכב, דירה, עסק, תאונות אישיות ועוד), ייצוג משפטי בבתי המשפט וסיוע והתמודדות אל מול חברות הביטוח. עוד מטפל  המשרד בלקוחות הזקוקים לשירותי גבייה באמצעות ההוצאה לפועל ובתביעות אזרחיות, הן בבתי המשפט לתביעות קטנות והן בבתי משפט השלום.  

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: