סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין הגירה (2)

מעוניינים לזרז את הליכי ההגירה של קרוב המשפחה שלכם לישראל? עשיתם רילוקיישן למדינה זרה ואתם מעוניינים להיקלט בה באופן פרמננטי? מחפשים עורכי דין המתמחים בהליכי הגירה במדינה זו או אחרת?

הטכנולוגיה המודרנית הפכה את העתקת המגורים למדינה זרה לקלה מאין כמוה. עם זאת, למרות שאמצעי התקשורת המודרניים, נתיבי התחבורה האוויריים והגלובליזציה באופן כללי הפכו את העולם כולו לכפר אחד מקושר מאי פעם, מדיניות ההגירה של רוב המדינות הנחשקות אינה מתירנית כלל וכלל. למעשה מדינות רבות שבעבר נחשבו לידידותיות ביותר למהגר הפוטנציאלי הקשו עד מאוד את מדיניות ההגירה שלהן דווקא בעקבות אותם מהגרים ששינו את הדמוגרפיה במדינות אלו מן הקצה אל הקצה.

מאחר וכל מדינה מתאפיינת בתקנות ובדיני הגירה משלה, חשוב לפעול  אך ורק עם עורכי דין שמתמחים בדינים הספציפיים של המדינה אליה אתם מעוניינים להגר. בקטגורית עורכי דין הגירה ריכזנו עבורכם אנשי מקצוע מומלצים בתחומם שיוכלו להקל עליכם את התהליך ולזרז אותו. בקטגוריה עורכי דין הגירה אתם מוזמנים לקרוא על המשרדים השונים, ללמוד על תחומי ההתמחות שלהם ואף לפנות אליהם באופן ישיר ודיסקרטי ללא עלות וללא התחייבות. 

קרא עוד
 • רשימת עו"ד הגירה
 • עו"ד שצפיתי בהם
 • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד הגירה

  צור קשר עם עורכי דין בתחום הגירה

 • דור פנק

  דור פנק, עו"ד

  תחומי עיסוק: אשרות לעובדים זרים,אשרות שהייה בישראל,משרד הפנים,אזרחות ישראלית,הגירה

 • נטלי צרף

  נטלי צרף, עו"ד

  בעלים של משרד עורכי דין, ותק 18 שנים בתחום אשרות הגירה ומעמד בישראל

  תחומי עיסוק: הגירה

הודעות אחרונות בפורומים