סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד דרור הראל

דרור הראל
איזור: מרכז
טלפון: הצג טלפון
כתובת: אופנהיימר 7, פארק המדע, רחובות. למשרד סניף בתל אביב ברח' מנחם בגין 132 (בנין עזריאלי, מגדל משולש,
 
עיר: רחובות
פקס:
1 2 3 4 5 
0 חוות דעת
הוסף חוות דעת

בעל הכרות עמוקה עם הצרכים העסקיים של חברות הפועלות בתחום הייצור, השירותים, בעלי פעילות שיווקית כזו או אחרת אשר מעורבים בה גם מכירות, פיתוח עסקי, ההפצה, קידום מכירות ופרסום.

תחומי עיסוק:
הסכם גירושין,הסכם ממון,ירושה,פיצויי פיטורין,בתים משותפים,הסכם שכירות,גביית חובות,הסדר חובות,הקפאת הליכים,גניבת עין,סימן מסחר,ביטול חוזה,דיני חברות,דיני צרכנות,הלוואות,הסכם הפצה,הסכם מייסדים,הסכם סודיות,הסכמי תיווך,הקמת חברה,הקמת שותפות,הרמת מסך,חוזה מסחרי,חוזה עסקי,חוזה שותפות,חוזים,חוזים בינלאומיים,ייבוא ויצוא,יזמות עסקית,מיזוגים ורכישות,עריכת חוזים,פירוק חברות,רכישת חברות,תביעות כספיות,תקנון חברה,כתב הגנה,כתב תביעה,סדר דין מהיר,תביעות קטנות,תביעת פיצויים,הסכמים מקוונים,מסחר אלקטרוני,תקנון אתר

אודות

העו"ד העסקי שלך - ייעוץ משפטי עסקי אמיתי, מבוסס ניסיון אישי. עורך דין שמבין עסקים עם למעלה מעשר שנות ניסיון בליווי משפטי לעסקים מתחום מוצרי הצריכה, המזון, הבריאות, הקוסמטיקה וההפצה, עסקים דיגיטליים שפועלים באינטרנט, הייטק ומדיה.
           
אני מתמחה בליווי משפטי קפדני ויצירתי לאנשי עסקים וליזמים אשר מעוניינים לפתוח חברות ולנסח שורה של הסכמים עבור הפעילות העסקית המתוכננת. ברשותי הכרות עמוקה עם הנדרש בליווי משפטי לחברות שפועלות בתחום השיווק, הפיתוח העסקי והמכירות.
               
במהלך השנים ערכתי מאות הסכמים עסקיים ייחודיים בנושאיי שיתוף פעולה מסחריים בעברית ובאנגלית עבור חברות ועסקים. שיטת העבודה שלי היא לשקף יחד עם הלקוח את המשמעות של המהלכים העסקיים שלו ואת הצרכים והאילוצים וכך להכין בהתאמה עבורו מסמכים וחוזים שיטפלו בכל הדרוש.

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: