סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין דרגת נכות (8)

האם אתם סובלים ממחלה, מפגם מולד או מפגיעה המקשה על תפקודכם היומיומי? נפגעתם בתאונת דרכים, בסביבת עבודה או מפעולות איבה, והינכם מעוניינים בקביעת דרגת נכות? זקוקים לייעוץ משפטי מטעם עורכי דין המתמחים בהליכי קביעת דרגת הנכות? אם כן – אנו מזמינים אתכם להיעזר ברשימה שלהלן על מנת לפנות אל המומחים המובילים בתחום. 

 
חשוב לדעת כי דרגות הנכות נקבעות על ידי וועדות רפואיות מטעם גופים שונים, כגון הביטוח הלאומי ומשרד הביטחון, ואילו הפיצויים נקבעים בהתאם לקריטריונים רפואיים, משפטיים וכלכליים. על מנת לזכות בפיצויים אלו יש למלא באופן תקין את הטפסים הרלבנטיים, לצרף חוות דעת רפואיות, ולהופיע בפני וועדות מומחים. יש לציין כי לעיתים קרובות נדחות התביעות או שנקבעים אחוזי נכות שאינם תואמים למצבו האמיתי של התובע. במצבים אלו ניתן לערער על ההחלטה בפני ערכאות שונות, והדבר כרוך בהמצאת חוות דעת נוספות ובהתנהלות מורכבת אל מול המוסדות. 
 
ייעוץ מטעם עורכי דין המתמחים בהליכי קביעת דרגת נכות עשוי לסייע לכם לאורך כל ההליך, עד לקבלת הפיצויים המגיעים לכם כחוק. תוכלו להיעזר ברשימה המופיעה בתחתית העמוד ולקבל מאנשי המקצוע הנחיות באשר לצעדים הנדרשים. 
קרא עוד
 • רשימת עו"ד דרגת נכות
 • עו"ד שצפיתי בהם
 • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד דרגת נכות

  צור קשר עם עורכי דין בתחום דרגת נכות

 • אבישי בוגן

  אבישי בוגן, עו"ד

  מטרתנו העיקרית היא להשיג ללקוח את הפיצוי המירבי בגין פגיעתו.

  תחומי עיסוק: נזקי גוף,ביטוח לאומי,תאונות דרכים,דרגת נכות,תאונות אופנוע

 • יובל ניב

  יובל ניב, עו"ד

  תחומי עיסוק: נזקי גוף,נזקי רכוש,לשון הרע,דמי פגיעה,דרגת נכות

 • ענת צפדיה

  ענת צפדיה, עו"ד

  תחומי עיסוק: ביטוח לאומי,תאונות עבודה,דרגת נכות,ועדה רפואית,זכויות רפואיות

 • אסף עוזירי

  אסף עוזירי, עו"ד

  ניסיון מקצועי בכל תחומי הפיצוי האפשריים שמאפשרים לתת מקסימום פיצוי מכל גורם אפשרי; ביטוח לאומי, ביטוחים פרטיים, קרנות פנסיה והגורם המזיק.

  תחומי עיסוק: נזקי גוף,ביטוח לאומי,דמי פגיעה,דרגת נכות,ועדה רפואית

 • אריה שליאנסקי

  אריה שילאנסקי, עו"ד

  ממשרדי הבוטיק הבולטים והמוערכים בישראל בתחום הנזיקין, המתמחה בייצוג נפגעי תאונות דרכים, תאונות עבודה ורשלנות רפואית ושמציג ניסיון, מיומנות וידע שעושים את ההבדל בהשגת פיצויים נכבדים עבור לקוחותיו.

  תחומי עיסוק: נזקי גוף,תאונות,ביטוח לאומי,תאונות דרכים,תאונות עבודה,דרגת נכות,ועדה רפואית,זכויות רפואיות ,מחלת מקצוע,מיקרוטראומה,נזקים נפשיים,נשיכת כלב,פגיעה בהולך רגל,תאונות אופנוע,תאונות ילדים,תאונות ספורט,תאונות רחוב,תאונות אוטובוס,תאונת קורקינט,תאונות אופנוע ים,תאונת אופניים,תביעת פיצויים,קנסות תעבורה,רשלנות באבחון

 • ען"ד יובל סמרה

  יובל סמרה, עו"ד

  שותף במשרד עורכי דין סמרה ושות'. נסיון של 17 שנה בתחום נזקי גוף ותביעות למימוש זכויות רפואיות.

  תחומי עיסוק: נזקי גוף,ביטוח לאומי,תאונות עבודה,דרגת נכות,מחלת מקצוע

 • עו"ד ירון שמעון

  ירון שמעון, עו"ד

  עו"ד, בעל ידע וניסיון עתיר בתחום דיני הנזיקין והביטוח, לרבות תאונות עבודה ותאונות אופנוע

  תחומי עיסוק: נזקי גוף,נזקי רכוש,תאונות,אחריות רשויות,ביטוח לאומי,תאונות דרכים,תאונה בחופשה,תאונות עבודה,דרגת נכות,ועדה רפואית,זכויות רפואיות ,מחלת מקצוע,מיקרוטראומה,פגיעה בהולך רגל,תאונות אישיות,תאונות אופנוע,תאונות ילדים,תאונות ספורט,תאונות רחוב,תאונות אוטובוס,תאונת קורקינט,תאונות אופנוע ים,תאונת אופניים,תביעת פיצויים

 • עו"ד עינת בר אילן קיץ

  עינת בר אילן קיץ, עו"ד

  עורכת דין המתמחה במימוש זכויות האדם ובתביעות ביטוח לאומי

  תחומי עיסוק: ביטוח לאומי,דרגת נכות,ביטוח סיעוד