סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד דניאל הומיונפר

דניאל הומיונפר
איזור: תל אביב
טלפון: הצג טלפון
כתובת: מנחם בגין 53 ת"א
 
פקס: 035585052
1 2 3 4 5 
0 חוות דעת
הוסף חוות דעת

דניאל הומיונפר – עורך דין ומגשר

תחומי עיסוק:
אפוטרופוס,בית דין רבני,בית משפט משפחה,גירושין,הסכם גירושין,הסכם ממון,חלוקת רכוש,ירושה,מזונות אישה,מזונות ילדים,משמורת,עיזבון,צוואה

אודות

דניאל הומיונפר – עורך דין ומגשר

         

עו"ד דניאל הומיונפר, מתמחה בתחום דיני משפחה- גירושין וגישור גירושין. התיקים המטופלים במשרד הנם תיקים בעלי מורכבות משפטית גבוהה, הכוללים גם את ההיבט הכלכלי עסקי שבפירוק מערכת היחסים בין בני הזוג.
           
הנסיון המשפטי שנצבר לצד הידע החולש על מספר תחומי משפט מהווים יתרון במציאת פתרונות חדשניים לתיקים מורכבים בתחום הגירושין והפירוק כלכלי עסקי בין בני הזוג. 
         
בין היתר, עוסק עו"ד הומיונפר בליווי הליכים עסקיים, ניהול מו"מ מול גורמים רבים ופתרון סכסוכים במסגרת גישור ובוררות. תחומי ההתמחות העיקריים:
      
  • דיני משפחה – ובכלל זה עריכת הסכמי גירושין, טיפול בתביעות ירושה, הסכם לשלום בית, צוואות ועזבונות, עריכת הסכמי ממון, תביעות לבית הדין הרבני ותביעות לבתי המשפט למשפחה.

     

  • דיני ירושה – ובכלל זה צוואות ובקשות לקיום צוואה, ניהול תיקי עיזבון, ניהול וייצוג תביעות בסכסוכים הנוגעים לצוואות וירושות, כינוס נכסים ופירוק ושיתוף במקרקעין.
           
עו"ד הומיונפר דובר שלוש שפות שונות: עברית, אנגלית ופרסית – עניין המאפשר לו לתת מענה איכותי יותר בתחומים אלה למגוון רחב של לקוחות.
      
דיני משפחה וירושה הם תחומים מורכבים – לא רק בהיבט הכלכלי והעסקי, אלא גם ובעיקר בהיבט הנפשי. עו"ד הומיונפר, הבקיא במורכבות הרגשית של העניין, מלווה את כל לקוחותיו לכל אורך ההליך, תוך הקפדה על יחס סבלני, זמינות ושקיפות מלאה בכל צעד וצעד בדרך. הניסיון העסקי העשיר מאפשר לו למצוא פתרונות יצירתיים למגוון של מצבים בעייתיים, ולסייע ללקוחותיו לקבל את מבוקשם באופן המהיר והפשוט ביותר. אבני היסוד שעל פיהן פועל עו"ד הומיונפר, הן למידה מעמיקה של התיק, התוויית טקטיקה ואסטרטגיה אינדבידואלית וספציפית לכל לקוח וסוגיה משפטית, מתן עדכונים ללקוחות באופן שוטף ושיתוף הלקוח בתהליך – החל מההתחלה ועד לסיום. כאשר האופציה לגישור אינה עומדת על הפרק, עו"ד הומיונפר פועל להשגת משפט צדק עבור כל אחד מלקוחותיו, תוך שמירה מלאה על זכויותיהם.

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: