סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד דנה סרבי קובלסקי

דנה סרבי קובלסקי
איזור: מרכז
טלפון: הצג טלפון
כתובת: הפרת 2
 
עיר: יבנה
פקס: 08-9424737
1 2 3 4 5 
0 חוות דעת
הוסף חוות דעת

עו"ד דנה סרבי-קובלסקי פועלת כעצמאית ומומחה לדיני עבודה וזכויות עובדים

תחומי עיסוק:
הרעת תנאים,התפטרות,זכויות עובדים,שימוע בעבודה,שעות נוספות

אודות

עו"ד דנה סרבי-קובלסקי מתמחה בדיני עבודה ובחוזים מסחריים, והיא פועלת כעורכת דין עצמאית וכמגשרת מוסמכת. היא הוסמכה על ידי לשכת עורכי הדין של ישראל בשנת 2009, ועברה את התמחותה במחלקה הפיסקאלית של פרקליטות המדינה בירושלים.
 
באמתחתה של עו''ד דנה סרבי-קובלסקי השכלה אקדמית רחבה. היא בעלת תואר ראשון במנהל עסקים מברוך קולג' בניו-יורק, ארה"ב, בעלת תואר ראשון במשפטים וכן בעלת תואר שני במשפט פיננסי מהמסלול האקדמי של המכללה למנהל, את שניהם סיימה בהצטיינות. נכון לעכשיו, היא בתהליך כתיבת התזה שלה במכללה למנהל.
 
עו''ד סרבי-קובלסקי פועלת במגוון תחומים בדין האזרחי – מסחרי, כדוגמת:הלנת שכר, חוק פיצויי פיטורים, פיטורים והתפטרות, זכאות לפיצויי פיטורים, התפטרות בדין מפוטר, פיטורים שלא כדין, שימוע לפני פיטורים, הרעת תנאי עבודה, חופשה שנתית, דמי הבראה, דמי מחלה, הפרת זכויות שונות, זכויות לפי הסכמים קיבוציים, אי תשלום שעות נוספות, חוק עבודת נשים, זכויות עובדת בהריון, חוקי עבודה, שעות עבודה ומנוחה, זכויות עובדים ועוד.
 
עו''ד דנה סרבי-קובלסקי ניהלה, במהלך הקריירה, עשרות תיקים חשובים, חלקם מתוקשרים. בין השאר, הכינה את הפרק של המשפט המשווה בסיכומי המדינה בתיק פרשת ורד פרי.ללקוחותיה – גורמים פרטיים ומסחריים כאחד, היא מעניקה ייעוץ, ליווי וייצוג משפטי אל מול הערכאות המשפטיות הרלוונטיות. בנוסף היא מספקת ליווי משפטי לעמותות בהקמה ובניהול.
 
מעבר לעיסוקה המשפטי, כותבת עו''ד דנה סרבי-קובלסקי טורים ומאמרים משפטיים בנושאים משפטיים שונים, מנהלת עמוד כלכלי בפייסבוק ("מקלקלה לכלכלה") ואף הנחתה תוכנית טלויזיה כלכלית שבועית, בערוץ 66.
 
אחד הקווים המנחים של עו''ד דנה סרבי-קובלסקי הוא "מה ששנוא עליך– אל תעשה לחבריך", והיא יוצאת נגד עריכת דין אגרסיבית, כוחנית וחסרת אתיקה.
 

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: