סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד דן אילון

דן אילון
איזור: חיפה
טלפון: הצג טלפון
כתובת: הנביאים 20, חיפה
 
עיר: חיפה
פקס: 0773181365
1 2 3 4 5 
0 חוות דעת
הוסף חוות דעת

משרד עורכי דין המתמחה בתחום דיני הנזיקין והביטוח

תחומי עיסוק:
נזקי גוף,תאונות,ביטוח לאומי,תאונות דרכים,תאונות עבודה,מחלת מקצוע,תאונות אופנוע

אודות

עו"ד אילון דן רכש את השכלתו במכללה האקדמית נתניה, והוסמך לעריכת דין בשנת 2015. 

         

את התמחותו וניסיונו המקצועי צבר במשרדי עורכי דין מובילים בתחום דיני נזיקין.

         

עו"ד אילון דן מתמחה בדיני נזיקין (בדגש על זכויות נפגעי גוף)  - תאונות דרכים, תאונות עבודה, במגוון תביעות מול המוסד לביטוח הלאומי, תביעות למימוש זכויות בפוליסות בריאות וחיים, תביעות מול קצין התגמולים במשרד הביטחון להכרה (נכה צה"ל), תביעות רשלנות רפואית ועוד תביעות למימוש זכויות רפואיות. 

         

כשמדובר בתביעות נזיקין (בדגש על נפגעי גוף ונפש) הפיצויים והזכויות המגיעות לנפגע עשויות להיטיב את מצבו ולעזור בשיקומו של הנפגע במטרה לשפר את תפקודו, איכות חייו ולהחזיר את חייו למסלולם. החל מהשגת מימון לטיפולים רפואיים יקרים, גמלאות חודשיות, עזרי שיקום, סיעוד ועוד.

       

עו"ד אילון דן דוגל בשיטת עבודה אפקטיבית המונעת על ידי האמונה כי ברגע שקיבל את ברכת דרכו של הלקוח, הוא יעשה כל שביכולתו כדי להגיע ולמצות את זכויותיו המקסימאליות של הלקוח. שיטת העבודה מתמקדת בהשגת התוצאה כערך עליון אך לא פחות מכך ערכים כמו שירותיות ואוזן קשבת ללקוח במהלך התהליך ועד לתום הטיפול הנם חלק עליון גם ובלתי נפרד.

       

הניסיון מנצח: מענה מדויק ומעמיק לכל לקוח

       

אין תחליף לניסיון! מאחורי עו"ד אילון דן עומדים מקרים רבים שבהם הצליח לסייע ללקוחותיו למצות את זכויותיהם הכספיות וזכויות אחרות הנלוות לכך. עו"ד אילון דן עוסק אך ורק בתחום הנזיקין, מעמיק את ידיעותיו בתחום דינאמי בו על מנת להיות רלוונטי חייב להיות עם היד על הדופק מבחינה מקצועית וזאת החל מהגעה מתמדת להרצאות ופאנלים בתחום הנזיקין, דרך מעקב יומי אחר עדכוני פסיקה, תיקוני חקיקה ועוד.

      

התנהלות נכונה מול חברות הביטוח

       

התנהלות מול חברות הביטוח מצריכה ניסיון והבנה בתחום. מדובר בשיטות עבודה שונות ומתחלפות בהן חברות הביטוח עובדות. ערנות וידע בעניין הזה מהווה חלק קריטי ביותר. קיימים טריקים וניואנסים קטנים אשר מי שלא מכיר את התחום יכול לגרום נזק בלתי הפיך לנפגע עד כדי פגיעה של ממש בזכויותיו. עו"ד אילון דן בעל ניסיון בהתנהלות ומו"מ מול חברות הביטוח, ער לטריקים ולדרכים הניסיון לקצץ בפיצוי/דחיות תביעה ועוד. עמידה על המשמר מול גורמים חזקים אלה הינה מתבקשת. ללא ניסיון וידע הדרך לפגיעה בלקוח מהירה מאוד.

     

אין "תיקים קטנים": טיפול יסודי בכל סוג של פגיעה

      

לא אחת במהלך טיפוליו בתיקים, נתקל עו"ד אילון דן במקרים בהם לקוחות וויתרו מראש או לא האמינו בצדקת המערכת המשפטית או ככלל במקרה שלהם שמה יצליחו להשיג דבר מה. לדברי עו"ד אילון דן, כאשר מגיע לפתחו תיק מסוג זה האתגר הוא כפול. האחד הוא להחזיר את האמון ללקוח ולהסביר בצורה מפוכחת שאין מדובר בנזק של מה בכך + החזרת האמון במערכת המשפטית. דרך שיטה זו עו"ד אילון דן מצליח להראות ללקוח בצורה ריאלית את הדברים ובסופו של דבר התוצאות לא מאחרות להגיע וזכויות כספיות ונלוות בסך עשרות ומאות אלפי שקלים לפתע מגיעים לנפגע.

      

עו"ד אילון דן יודע שגם אם הנזק לכאורה נראה "קל" אין זה אומר שהנזק לא קיים ושלא צריך לטפל בו כראוי. בעזרת מומחים רפואיים בתחומים שונים עמם הוא מתייעץ הוא מגיע למסקנות הנכונות בנסיבות המקרה ונותן את מלוא תשומת הלב לפגיעות מכל סוג שהוא.

      

להלן מספר דוגמאות מוחשיות לעניין זה:

       

בני זוג בשנות ה-30 לחייהם פנו למשרדו לייעוץ משפטי לאחר שחברת הביטוח הציעה לפצות אותם בסכום של 30,000 ש"ח בלבד. זאת,  בטענה שמדובר בפגיעה קלה (פגיעת צליפת שוט). בני הזוג פנו לעו"ד אילון לאחר שהרגישו שהפיצוי אינו תואם את הנזק שנגרם להם. עו"ד אילון הגיש תביעה מידית שהסתיימה במו"מ ובמסגרתה עלתה ההצעה הכספית לסכום כולל של 415 אלף ש"ח. במהלך התהליך התברר כי בידי בני הזוג ביטוחים פרטיים שכלל לא היו מודעים אליהם, וכי מגיעים להם כספים נוספים. מדובר בדוגמה שחוזרת על עצמה פעמים רבות וחושפת את שיטת חברות הביטוח - הימנעות מפיצויים, עד למקרה של התערבות משפטית מקצועית.

       

נפגעת תאונות דרכים הגיעה למשרדו של עו"ד אילון עם הסכם פשרה שהגישה לה חברת הביטוח בסך 8,000 ש"ח בלבד תחת הטענה כי נסיבות התאונה אינן ברורות ולא ברור האם הנפגעת אכן נפגעה מתאונת הדרכים. לאחר בדיקה ראשונית של פרטי התאונה הכוללים בין היתר פרטים מפורטים על התאונה, נזקי הרכב ומסמכי משטרה לא היה ספק כי אכן הלקוחה נפגעה בתאונת הדרכים. הגשת התביעה הניבה תוצאות מרשימות – פיצויים בסך של למעלה מ - 130,000 ש"ח. גם במקרה זה ניתן לראות בבירור את הניסיון של חברת הביטוח לחסוך מעצמם את תשלום הפיצוי המגיע ללקוח באמצעות טענות לא סבירות והוגנות, ואת חשיבותו של הסיוע המשפטי בתהליך.

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: