סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין דמי מפתח (1)

הציעו לכם לרכוש דירה בדמי מפתח? אתם בעלי נכס שנרכש בדמי מפתח ותוהים מהם זכויותיכם כעת, במידה ותרצו למכור את דירתכם או להעביר אותה לבני משפחתכם? אם כן, עורכי דין לתביעת דמי מפתח יוכלו לעזור לכם בנושא ובעיקר לשמור על זכויותיכם השונות, מהיותכם דיירים בדמי מפתח או בעלי נכס שנרכש בדמי מפתח. כשמדובר ברכישה של דירה בדמי מפתח, יש לזכור שעצם העסקה עצמה מבטיחה זכויות נלוות שונות, כמו זכות קבע להמשיך ולהתגורר בנכס לאורך כל ימי חייו של הדייר, ובתנאי שהוא עומד בתנאי העסקה וממשיך לשלם את חובותיו. 

  
תביעות הקשורות בדמי מפתח, המצריכות את סיועם של עורכי דין לתביעת דמי מפתח כוללות לעיתים התמודדויות לא פשוטות, כמו הצורך להעביר את זכויותיו של בעל הנכס לרוכש חדש המעוניין להתגורר בדירה, להעביר את הנכס לבן משפחה וכדומה. רק עורכי דין, הבקיאים בכך, יכולים להתמודד עם תביעות אלה ובעיקר להבטיח את מירב הצלחתן. 
 
באתר הבא תמצאו רשימה של עורכי דין שישמחו לעמוד לרשותכם ולעזור לכם במידה ונקלעתם לבעיה הקשורה לתחום זה של דמי מפתח, בין אם מדובר בתביעה או בסיוע אחר, לרבות ייעוץ משפטי מקצועי מקדים. 
קרא עוד
  • רשימת עו"ד דמי מפתח
  • עו"ד שצפיתי בהם
  • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד דמי מפתח

    צור קשר עם עורכי דין בתחום דמי מפתח

  • יעקב גורנשטיין, עו"ד

    שותף במשרד עורכי דין בלש, בר -אולפן העוסק במשפט אזרחי-מסחרי, דיני מקרקעין, חוזים, מעמד אישי וליטיגציה משפטית.

    תחומי עיסוק: גירושין,הסכם גירושין,הסכם ממון,חלוקת רכוש,מזונות אישה,מזונות ילדים,בתים משותפים,דמי מפתח,חוזה מקרקעין,ליווי פרוייקטים,נדל"ן מסחרי,עסקאות קומבינציה,פירוק שיתוף,קניית דירה

מאמרים אחרונים בנושא דמי מפתח

"פותחים דלתות לזכויות בנכס"- דמי מפתח

מהו תשלום ״דמי המפתח״ ומהן הזכויות שהוא מעניק? עו״ד אמיר שטיינהרץ במאמר על העסקה ששורשיה בימי המנדט הבריטי