סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד דלית לומיאנסקי

דלית לומיאנסקי
איזור: מרכז
טלפון: הצג טלפון
כתובת: חנקין 14
 
פקס: 036133329
1 2 3 4 5 
0 חוות דעת
הוסף חוות דעת

בעלת משרד לעריכת דין בתחום דיני המשפחה, ובעלת ידע וניסיון מעמיק בנושאי גירושין, ירושות ועיזבונות.

תחומי עיסוק:
גירושין,ירושה,נישואים אזרחיים,עיזבון,צוואה

אודות

עו"ד דלית לומיאנסקי סיימה את לימודי המשפטים בשנת 2008 בקריה האקדמית בקרית אונו. עו"ד לומיאנסקי הינה בעלת תואר ראשון במשפטים (B.L.L) וחברה בלשכת עורכי הדין. את ההתמחות שלה בתחום המעמד האישי החלה בשנת 2007 ומאז היא עוסקת בו בהצלחה רבה. מאחוריה ניסיון עשיר בתחום דיני המשפחה והיא מתמחה בניהול תיקים מורכבים בנושאי גירושין, ירושות ועיזבונות.

 

הידע המקצועי של עו"ד לומיאנסקי נרחב ומעמיק וכיום היא מנהלת את פורום דיני המשפחה באתר בא-במייל ומפרסמת טקסטים מקצועיים באתרים רבים ברשת. מעבר לכך, היא מגשרת מוסמכת ומעניקה שירותי גישור מקצועיים ודיסקרטיים לזוגות שמעוניינים להגיע להסכם משותף יחדיו.

 

בעברה, עבדה עו"ד לומיאנסקי במשרד עורכי דין רועי קורץ ושות' העוסק בתחום דיני המשפחה והירושה כבר למעלה מ-16 שנים. תחומי ההתמחות של המשרד הם שלום בית, הסכמי גירושין והסכמי ממון, טיפול בצוואות ועזבונות, התרת נישואין, הסדרי ראייה ומשמורת, הוצאה לפועל בתחום המזונות, נושאים הקשורים בנישואין אזרחיים, ידועים בציבור ועוד. במסגרת פעילות המשרד מתקיימים שיתופי פעולה עם אנשי מקצוע מומחים בתחומם לרבות חוקרים פרטיים, מטפלים זוגיים ופסיכולוגים.

 

עו"ד דלית לומיאנסקי מחזיקה בידע עצום וניסיון נרחב ומסוגלת להעריך כל תיק באופן האובייקטיבי ביותר ולהתאים עבורו את האסטרטגיה המתאימה לו ביותר.

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: