סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין דיני תיירות (1)

מהם גבולות אחריותו של סוכן הנסיעות? האם חוסר מקצועיותו של מארגן טיולים עלולה להוות עילה לרשלנות? למי עליכם לפנות אם נפצעתם וניזוקתם במסגרת טיול מאורגן? התשובות לשאלות אלו יכולות להינתן אך ורק על ידי עורכי דין לייצוג בדיני תיירות. 

 
דיני תיירות הם שם לתחום משפטי העוסק במגוון רחב של נושאים כגון: התמודדות מול סוכן הנסיעות במקרה של תקלה, התמודדות מול חברת השכרת הרכבים שהתרשלה, מול חברות התעופה, מול בית המלון, ועוד. חשוב לציין כי עורכי דין לייצוג בדיני תיירות אינם מוגבלים לסוגיות העולות במסגרת תיירות פנים, אלא עוסקים גם בתיירות בחו"ל. 
 
אם חוויתם חוויה לא נעימה במסגרת טיול לחוץ לארץ או אם יש לכם תלונה מוצדקת על סוכן הנסיעות שהתרשל, ובכלל אם אתם מעוניינים לפתור ולקבל מענה משפטי בדבר סוגיה שעלתה בעקבות הטיול. עליכם לפנות בהקדם לקבלת ייעוץ משפטי מטעם עורכי דין לייצוג בנושאי דיני תיירות, על מנת לברר האם קיימת לכם עילה לתביעה ומהו סיכוייכם לקבלת פיצוי כספי. 
קרא עוד
  • רשימת עו"ד דיני תיירות
  • עו"ד שצפיתי בהם
  • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד דיני תיירות

    צור קשר עם עורכי דין בתחום דיני תיירות

  • חיים איציקובסקי, עו"ד

    תביעות קטנות - ייעוץ, הכנה וכתיבת תביעות קטנות ע"י עורך דין מקצועי בתחום.

    תחומי עיסוק: נזקי רכוש,לשון הרע,נשיכת כלב,פגיעה בפרטיות,רשלנות מקצועית,הסכם שכירות,סכסוכי שכנים,פינוי שוכר,ביטול חוזה,דיני צרכנות,זיכרון דברים,חוזה מסחרי,חוזה עסקי,חוזה שותפות,עריכת חוזים,תיירות,תקנון חברה,דיני תיירות,ייצוג משפטי,יעוץ משפטי,ליטיגציה,סדר דין מהיר,סיוע משפטי,ערעור,תביעות קטנות,גישור עסקי,הסכמים מקוונים,מסחר אלקטרוני,פרטיות באינטרנט,תקנון אתר

הודעות אחרונות בפורומים