סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין דיני צרכנות (0)

האם רכשתם מוצר פגום והאחראיים לו אינם מסכימים לזכותכם? האם אינכם מרוצים מהמוצר שקניתם אך החנות מסרבת להחליפו? אם כן - הינכם זקוקים לסיועם של עורכי דין דיני צרכנות אשר יכירו לכם את זכויותיכם כצרכניים  ויסייעו במימושן. דיני צרכנות הינם מערכת חוקים המשתייכת לתחום המשפט האזרחי והמסחרי, ומטרתם להגן על ציבור הצרכנים מפני ניצול בזדון. מרבית תביעות הצרכנות מוגשות בפני בית הדין לתביעות קטנות, מלבד מקרים מסוימים אשר בהם בדרך כלל מעורבים סכומי כסף גדולים, המטופלים על ידי ערכאות גבוהות יותר.

 

במידה ואתם מעוניינים בהגשת תביעה בגין פגיעה בזכויותיכם כצרכנים, מומלץ לפנות אל עורכי דין דיני צרכנות אשר ילוו אתכם לאורך כל התהליך. אנשי המקצוע יסייעו לכם בהבנת והכרת זכויותיכם, בפנייה אל החברה מעניקת השירות או המוצר, בניסוח והגשת כתב תביעה מול הערכאה המשפטית הנכונה, ומלבד זאת בכל שאלה ובעיה שבה תתקלו. כמו כן, עורכי הדין מספקים ייעוץ וייצוג משפטי עבור בתי עסק וחברות נתבעות. לנוחיותכם מובאת להלן רשימה של בעלי מקצוע שישמחו לענות על כל שאלה הנוגעת לתחום.

קרא עוד
  • רשימת עו"ד דיני צרכנות
  • עו"ד שצפיתי בהם
  • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד דיני צרכנות

מאמרים אחרונים בנושא דיני צרכנות

עיוורת שלא הורשתה להיכנס למסעדה עם כלב הנחייה שלה - תפוצה ב-27,500 ש"ח

ביום העצמאות 2012, אשה עיוורת ניסתה להיכנס למסעדה בקריות עם כלבת נחייה, אך מנהל המסעדה אילץ אותה לשבת בחוץ - בגלל הכלבה. השבוע פסק בית המשפט שהמסעדה תשלם לאותה האשה פיצויים

תביעה ייצוגית נגד קרטל המאפיות

פרשת "קרטל הלחם" ממשיכה להכות גלים: השבוע הוגשה תביעה ייצוגית נגד המאפיות בטענה שגרמו נזק של 252 מיליון ש"ח ללקוחות. זאת בהמשך להרשעתן בחודש שעבר של המאפיות ברמן ודוידוביץ' בחברות בקרטל.