סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין דיני נאמנויות (1)

האם אתם מתכוונים למנות נאמן על נכס שבבעלותכם לטובת גוף או אדם אחר ? מתלבטים לגבי סעיפים שונים בהסכם הנאמנות? זקוקים לייעוץ משפטי מטעם עורכי דין דיני נאמנויות ? אם כן – הינכם מוזמנים לפנות אל אנשי המקצוע המופיעים בתחתית העמוד, ולקבל תשובות מקצועיות לשאלותיכם. 

 
חשוב לדעת כי תחום הנאמנויות הינו מורכב ומסועף, ואף כולל דיני נאמנות זרים במקרה של נאמן המופקד על נכסים המצויים בחו"ל. בנוסף, קיימים מספר היבטים משפטיים ופיננסיים שיש לקחתם בחשבון, וביניהם מצבו הכלכלי של הנאמן, דיני קניין והתנהלות מול רשויות המיסוי.
 
יחד עם זאת, מדובר בהליך שמטרתו הינה חיובית ונועדה לספק ליוצר הנאמנות ניהול מיטבי של נכסיו, המוקדשים לאדם אחר, לארגון או למטרה כלשהי. יש לציין כי על הנאמן מוטל לפעול כפי יכולתו על מנת לנהל, לשמור ולפתח את הנכסים, ותוך כוונה להשיג את המטרות שנקבעו בחוזה או בכתב ההקדש. בנוסף, לנהנה עצמו ישנן זכויות קנייניות על הנכסים, המוגנים מפני תמורות כלכליות הפוקדות הנאמן. בכל מקרה של בניית נאמנות חשוב להתייעץ עם עורכי דין נאמנויות האמונים על סעיפי החוק השונים, ואנו מזמינים אתכם לפנות כעת לעוה"ד שלהלן על מנת לקבל סיוע, מידע או עזרה משפטית.
קרא עוד
 • רשימת עו"ד דיני נאמנויות
 • עו"ד שצפיתי בהם
 • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד דיני נאמנויות

  צור קשר עם עורכי דין בתחום דיני נאמנויות

 • עו"ד אביב סטרול

  אביב סטרול, עו"ד

  שותף ובעלים במשרד עורכי הדין ברקמן סטרול המתמחה בתחום דיני המשפחה, ההוצאה לפועל, משפט אזרחי ומסחרי.

  תחומי עיסוק: אלימות במשפחה,אפוטרופוס,בית דין רבני,בית משפט משפחה,גביית מזונות,גירושין,דיני נאמנויות,הורות משותפת,הסדרי ראייה,הסכם גירושין,הסכם לחיים משותפים,הסכם ממון,זוגות חד מיניים,חטיפת ילדים,חלוקת רכוש,ירושה,ידועים בציבור,מזונות אישה,מזונות ילדים,משמורת,נישואים אזרחיים,עיזבון,צוואה,קביעת אבהות