סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין דיני מושבים (4)

זקוקים לייצוג אל מול האגודה השיתופית? אתם בנים ממשיכים או בעלי קרקעות חקלאיות אשר מעוניינים לתבוע את זכויותיכם ? אם כן, כדי לקבל ייצוג הולם מול כל הגורמים השונים, ובעיקר בכדי להבטיח שכל זכויותיכם תישמרנה במקרים אלה, עורכי דין דיני מושבים עומדים לרשותכם ויוכלו לסייע לכם בכך. בין אם במסגרת ייצוגכם במסגרת תהליך של מכירה או רכישה, ובין אם במסגרת העברת זכויותיכם אל בניכם או לכל גורם אחר, עורכי הדין יהוו את הכתובת הנכונה והמתאימה ביותר שאליה מומלץ לפנות. 

 
במקרים הקשורים לקרקעות חקלאיות, ובעיקר לדיני מושבים, ישנן לא מעט סוגיות משפטיות, שחובה להכירן כדי לדעת להתמודד איתן נכון. במסגרת זו לוקחים חלק לא מעט ארגונים, לרבות אגודות שיתופיות, ועדים שונים ועוד. בעזרתם של עורכי דין מושבים ניתן לבחון את חוקיות התהליך, ובעיקר גם לבצע אותו נכון. עורכי הדין בקיאים בהליכים הנדרשים ויכולים להעניק את הסיוע הנדרש בכל עת. 
 
באתר הבא תמצאו רשימה של עורכי דין, העוסקים בתחום המשפטי של בדיני מושבים. עורכי דין אלה יוכלו לסייע לכם לממש את הזכויות הרלוונטיות על פי החוק או אף לייצג אתכם במידת הצורך. 
קרא עוד
 • רשימת עו"ד דיני מושבים
 • עו"ד שצפיתי בהם
 • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד דיני מושבים

  צור קשר עם עורכי דין בתחום דיני מושבים

 • צבי שני

  צבי שני, עו"ד

  תחומי עיסוק: בנים ממשיכים,דיני מושבים,חריגות בניה,פירוק שיתוף,קניית דירה

 • מיה הימן

  מיה הימן, עו"ד

  תחומי עיסוק: דיני מושבים

 • ניר אביבי

  ניר אביבי, עו"ד

  תחומי עיסוק: בתים משותפים,דיני מושבים,חוזה מקרקעין,פינוי שוכר,קניית דירה

 • משה כהן זאדה

  משה כהן זאדה, עו"ד

  מקצוענות ללא פשרות, שירות נאמן ללקוח

  תחומי עיסוק: בתים משותפים,בנים ממשיכים,דיני מושבים,חוזה מקרקעין,תמ"א 38

מאמרים אחרונים בנושא דיני מושבים

מחירי נדל"ן
מחירי הנדל"ן ודיני מושבים

מדוע יש עליות משמעותיות במחירי הנדל"ן? מדוע יש מושבים שמשלמים על נדל"ן בשיעור מופחת? ומה אומרת על כך מועצת מנהל מקרקעי ישראל?

דיני צימרים- האמנם?
דיני צימרים ודיני מושבים

החלטנו לבנות צימר, מה עכשיו? האם ישנם חוקים שעל פיהם עלינו לפעול? כיצד דיני מושבים מתקשרים לכאן? ומדוע נושא זה יוצר קונפליקטים בקרב חברי הכנסת?

משק
כיצד מבטלים זכות של בן ממשיך

עו"ד יעל פרי במאמר המסביר האם מינוי של בן ממשיך הינו סופי ומוחלט? האם ניתן לחזור מהמינוי? אם כן כיצד? מה המשמעותיות של החזרה ממינוי הבן הממשיך? כיצד מומלץ למנות בן ממשיך ולהימנע מסכסוכים?