סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין דיני ביטוח (6)

תחום הביטוחים הוא תחום מורכב מאד. דיני ביטוח כוללים, במסגרתם, דינים רבים הקשורים בכך, שחלקם מתייחסים למבוטחים עצמם ואילו אחרים לחברות הביטוח המבטחות אותם. הביטוחים השונים, המוצעים כיום בשוק, מאפשרים למבוטח, שרכש אותם, לקבל פיצוי כספי או סיוע כלשהו, כפי שנקבע על ידי פוליסת הביטוח במידה והתרחש אירוע ביטוחי מסוים. הביטוח משמש כמעין חוזה בין חברת הביטוח לבין המבוטח עצמו, חוזה המזכיר מספר סעיפים שונים, המתייחסים אל זכויותיו של המבוטח, ומנגד, חובותיה של חברת הביטוח. 

 
ישנם מקרים, ומסיבות שונות, בהם חברות הביטוח מסרבות להעביר למבוטח את הפיצוי המגיע לו ומקשות עליו לא מעט. במקרים אלה, עורכי דין העוסקים בתחום דיני הביטוח יכולים לסייע למבוטח לממש את פוליסת הביטוח שלו ולקבל את הפיצוי ואת כל התנאים השונים הנלווים לכך. חשוב לזכור שמדובר בתחום מורכב מאד. רק עורכי דין בעלי ניסיון בתחום וידע מקצועי מתאים, יהוו הכתובת המתאימה, אליה כדאי לפנות בעת הצורך. 
 
באתר הבא תמצאו רשימה של עורכי דין, המתמחים בתחומי הביטוח השונים. עורכי דין העוסקים בתחום דיני הביטוח ישמחו לעמוד לרשותכם ולסייע לכם במידת הצורך. 
קרא עוד
 • רשימת עו"ד דיני ביטוח
 • עו"ד שצפיתי בהם
 • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד דיני ביטוח

  צור קשר עם עורכי דין בתחום דיני ביטוח

 • עוז ברקוביץ, עו"ד

  בעלים של משרד עורכי דין בראשון לציון העוסק בדיני נזיקין וביטוח

  תחומי עיסוק: נזקי גוף,תאונות דרכים,ביטוח חיים,ביטוח רפואי,דיני ביטוח

 • ג'ון גבע, עו"ד

  ייצוג משפטי בתחום המשפט האזרחי מסחרי תוך התמקדות בתחומי הביטוח והנזיקין.

  תחומי עיסוק: נזקי גוף,נזקי רכוש,תאונות,תאונות עבודה,דיני ביטוח

 • עו"ד מירה מולדאור

  מירה מולדאור, עו"ד

  עורכת דין מירה מולדאור מומחית בתחום דיני הביטוח ובעלת ניסיון משפטי של 26 שנים

  תחומי עיסוק: ביטוח חיים,ביטוח סיעוד,דיני ביטוח

 • אדם דורון מימון

  אדם דורון מימון, עו"ד

  מומחיות בניהול סיכונים לארגונים ולאנשים פרטיים. משרד עו"ד המתמחה בתחום הביטוח המסחרי - ביטוח נושאי משרה, סייבר, אחריות מקצועית, חבות מוצר. שירותי פמילי אופיס - ייעוץ פרישה, תכנון פנסיוני, ניהול הון, צוואות, נדל"ן. משפט מסחרי - הסכמי גיוס הון, הסכמים מסחריים, מיזוגים ורכישות, משפט בינלאומי וייעוץ עסקי . ליטגציה - אזרחית/מסחרית.

  תחומי עיסוק: חוזה מסחרי,דיני ביטוח

 • עו"ד רפאל אלמוג

  רפאל אלמוג, עו"ד

  עו"ד לדיני ביטוח, נזיקין ורשלנות רפואית

  תחומי עיסוק: נזקי גוף,נזקי רכוש,תאונות,אחריות רשויות,ביטוח לאומי,תאונות דרכים,תאונות עבודה,נשיכת כלב,רשלנות מקצועית,תאונות אישיות,תאונות אופנוע,תאונות בחו"ל,תאונות ילדים,תאונות ספורט,תאונות רחוב,תאונות אוטובוס,תאונת קורקינט,תביעת פיצויים,ביטוח בחו"ל,ביטוח דירה,ביטוח הובלות,ביטוח חיים,ביטוח מבנה,ביטוח מטען,ביטוח מנהלים,ביטוח מקיף,ביטוח נסיעות,ביטוח סיעוד,ביטוח צד ג',ביטוח רכב,ביטוח רפואי,דיני ביטוח,משכנתא,נזקי מים,נזקי פח לרכב,נזקי פריצה,נזקי שריפה,תכולת דירה,גישור בביטוח,גישור בנזיקין

 • חיים קליר, עו"ד

  בעלים של משרד עורכי דין בעל וותק של מעל ל - 30 שנים בתחום דיני נזיקין וביטוח. נחשב לאחד ממשרדי עורכי דין הגדולים בארץ בתחום דיני הביטוח והנזיקין.

  תחומי עיסוק: תאונות,תאונות דרכים,ביטוח חיים,דיני ביטוח

מאמרים אחרונים בנושא דיני ביטוח

הכשרה תשלם תגמולי ביטוח מוות מתאונה
פרשנות חברת הביטוח נדחתה. היורשים יקבלו את התגמולים.

חברת הביטוח סירבה לשלם ליורשי מבוטחת בפוליסת "מוות מתאונה" את התגמולים. בית המשפט נדרש למחלוקת פרשנית ולא היסס בביקורת כלפי חברת הביטוח.

ביטוח
נדחתה תביעת ביטוח שהגשתם? מה עושים?

הגשתם תביעת ביטוח וחברת הביטוח דחתה אותה? יש מה לעשות! עו"ד רפאל אלמוג במאמר מפורט המסביר כיצד לפעול במקרה של דחיית תביעת ביטוח.

תביעת קג"מ
ידוע בציבור שהתגורר במדינה אחרת הוכר כזכאי

כתבה מרתקת של עו"ד ג'ון גבע בשאלה האם התובע בקרן גמלאות היה ידוע בציבור של מנוחה. מה דעתכם ? צפו בקביעת בית הדין האזורי לעבודה בחיפה.