סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד דור נחמן

דור נחמן
איזור: תל אביב
טלפון: הצג טלפון
כתובת: ז'בוטינסקי 5
 
עיר: רמת גן
פקס: 077-5009506
1 2 3 4 5 
0 חוות דעת
הוסף חוות דעת

ליווי משפטי בתחומי באינטרנט,טכנולוגיה,מחשבים וקניין רוחני. בנוסף מספק שירותי ייעוץ משפטי בתחום העסקי-מסחרי ודיני חברות

תחומי עיסוק:
גניבת עין,זכויות יוצרים,סימן מסחר,רישום פטנטים

אודות

משרדו של עו''ד דור נחמן פועל בתחומים המתקדמים והמתחדשים תדיר בנוף המשפט הישראלי, והם דיני המחשבים והאינטרנט, הטכנולוגיה והקניין הרוחני. לצד ליווי וייעוץ משפטי בתחומים אלו, מעניק עו"ד דור נחמן גם שירותי ייעוץ משפטי בתחומי, המשפט מסחרי-עסקי ודיני חברות ועמותות.

 

עו''ד דור נחמן הוא בעל תואר ראשון במשפטים (B.L.L), אותו סיים בהצטיינות באוניברסיטת בר אילן. הוא חבר בוועדת הקניין הרוחני במחוז תל אביב והמרכז (של לשכת עוה"ד ), כמו גם בוועדת האינטרנט, הטכנולוגיה והמידע במחוז תל אביב והמרכז (של לשכת עוה"ד). במרוצת השנים, הוא השתתף בהשתלמויות רבות בתחום.

 

בין הנושאים בהם עוסק משרדו של עו''ד דור נחמן, ניתן למנות עריכת הסכמים בתחומי המסחר והקניין הרוחני (הסכמי SAS, הסכמי פיתוח, הסכמי ייצור ועוד), ניהול משא ומתן עסקי ומשפטי, מכתבי התראה בנושאי זכויות יוצרים או עוולות מסחריות אחרות, דיני עבודה, דיני חברות, רישום סימני מסחר בינלאומיים, כתיבת ועריכת תקנונים לאתרי אינטרנט, תנאי שימוש לאפליקציות או לתוכנות ועוד. המשרד מייצג את לקוחותיו, משני צידי המתרס (כלומר, נתבעים ותובעים), בערכאות המשפטיות השונות.

 

הייחודיות של עו''ד דור נחמן, הבאה לידי ביטוי בכל תיק במשרדו, היא השילוב שבין הבנה מתאימה בתחומי הטכנולוגיה השונים, ניסיון וידע עסקי-מסחרי, לבין ידע רב בתחום המשפטי. בדרך זו, מתאפשר למשרד לחשוב על פתרונות יצירתיים ללקוחותיו,  תוך הבנה עסקית מתאימה.

 

בין לקוחות המשרד : בעלי אתרי אינטרנט, חברות מסחריות בתחום הטכנולוגיה ובתחומים נוספים, יזמים טכנולוגיים או חברתיים, עמותות, אמנים, גלריות, צלמים, יוצרים– והרשימה עוד ארוכה.

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: