סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד דורון קרפ

דורון קרפ
איזור: תל אביב
טלפון: הצג טלפון
כתובת: דב הוז 30
 
פקס: 03-6134500
1 2 3 4 5 
0 חוות דעת
הוסף חוות דעת

בעלים של משרד עורכי דין המספק שירותים משפטיים בתחום עסקאות נדלן, דיני תכנון ובניה, רשויות מקומיות ודיני משפחה.

תחומי עיסוק:
הסכם ממון,ירושה,צוואה,תכנון ובניה

אודות

עו"ד דורון קרפ, בעל תואר במשפטים מטעם אוניברסיטת תל אביב וחבר בלשכת עורכי הדין משנת 1978, מציע את שירותיו כעורך דין לקהל לקוחותיו ומתמחה בעיקר בעסקאות נדל"ן, דיני תכנון ובנייה, דיני רשויות מקומיות, צוואות וירושות והסכמי ממון. לצד כל אלה, מציע עו"ד קרפ גם את שירותיו כנוטריון וכמגשר מוסמך.
 

עו"ד קרפ מלווה את לקוחותיו החל משלב הייעוץ הראשוני ומציע להם שקיפות מלאה כחלק מטיפולו המקצועי בתיק המשפטי. לאורך כל התהליך משתף עו"ד קרפ את לקוחותיו ובדרך זו מאפשר להם גם להתמודד עם האירוע טוב יותר.
 

מלבד עיסוקו בתחום זה, שימש עו"ד דורון קרפ כראש עיריית קריית אונו, בין השנים 1989-94  וכיום הוא מתנדב בתפקידים שונים בעירייה, שאותם הוא מבצע בהתנדבות. מעבר לכך, הוא משמש כיושב ראש החברה הכלכלית לפיתוח קריית אונו ויושב ראש ועדת המכרזים של העיריה.
 

במסגרת מגוון התיקים, שבהם טיפל עו"ד קרפ במהלך השנים, הוא ייצג את אחד מראשי הערים, שסיים את תפקידו, ייצוג שנדרש בשל מחלוקות שונות בינו לבין משרד הפנים. המשפט הסתיים בזיכוי מלא.
 

משרדו של עו"ד קרפ מציע מענה נקודתי ויחס אישי. המשרד שמאמין במתן מענה וסיוע משפטי "בגובה העיניים" מספק פתרונות נרחבים לכלל לקוחותיו כבר שנים רבות ומציע מקצועיות ברמה גבוהה, חריצות רבה והתמדה.
 

עו"ד דורון קרפ נשוי, אב לשלוש בנות וסב לנכדה.

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: