סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד דורון ניכטברגר

דורון ניכטברגר
איזור: תל אביב
טלפון: הצג טלפון
כתובת: מגדלי משה אביב, קומה 42 – רח' ז'בוטינסקי 7, רמת גן
 הצג טלפון
פקס: 03-6114081
1 2 3 4 5 
0 חוות דעת
הוסף חוות דעת

בעלים של משרד עורכי דין הממוקם בעזריאלי המייצג פרטיים ועסקים במגוון נושאים לפתרון מחלוקות תוך הימנעות מהגעה לבתי משפט. עורך דין דורון ניכטברגר - עורך דין וכלכלן, בוגר החוג לכלכלה באוניברסיטה העברית (B.A בכלכלה) - עוסק במשפט אזרחי מסחרי עם ניסיון רב בתביעות נגד בנקים.

תחומי עיסוק:
בנקאות,ייצוג משפטי,יעוץ משפטי,סדר דין מהיר

אודות

עו"ד דורון ניכטברגר, הוא גם בעל תואר בכלכלה מטעם האוניברסיטה העברית שבירושלים. עו"ד דורון מציע את שירותיו בתחום המשפט האזרחי והמסחרי ומתמחה בטיפול, בתביעות הקשורות לבנקאים, למשכנתאות ועוד. עו"ד ניכטברגר, שעבד, בעברו, בתפקיד בכיר בבנק הפועלים ובחברות מובילות שונות, , עובדה המאפשרת לו להציע קשת רחבה של שירותים ללקוחותיו.
 

עו"ד ניכטברגר, בזכות הידע הרב שצבר בתחום הכלכלה ובזכות ניסיונו, במסגרת עבודתו בבנק, עוזר ללקוחותיו להתמודד מול בעיות משפטיות שונות, הקשורות בבנקים, מייצג אותם בתביעות כלכליות, לרבות כאלו המוגשות נגד הבנקים עצמם וגם מטפל בתיקים בתחום האשראי וגם ניירות הערך.
 

משרדו של עו"ד דורון ניכטברגר, הממוקם בבניין עזריאלי שבתל אביב, מייצג לקוחות רבים, הן פרטיים והן חברות, עסקים במגוון של נושאים, כשמטרה היא למצוא את כל הדרכים האפשרויות על מנת להימנע מהגעה לבית המשפט. ולפתור את המחלוקות ללא צורך בהליך משפטי.
 

עו"ד דורון הוא אחד מעורכי הדין  היחידים בארץ שמקים קרנות גידור.
 

עו"ד דורון מכין חוות דעת מומחה לבית משפט, עבור עורכי דין שמנהלים תביעות נגד בנקים.
 

עו"ד דורון נותן חו"ד לעורכי דין למשפחה באיתור נכסים שהוברחו מחשבונות הבנקים.
 

 כבר משלב הייעוץ הראשוני המקדים ולאורך כל ההתנהלות המשפטית. המשרד מציע ליווי אישי, אמין ומקצועי ברמה גבוהה. 

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: