סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד דורון ויגלר

דורון ויגלר
איזור: תל אביב
טלפון: הצג טלפון
כתובת: הרכב 1
 
פקס:
1 2 3 4 5 
3 חוות דעת
הוסף חוות דעת

בעל ניסיון של מעל ל 20 שנה בתחום דיני תעבורה. המשרד מייצג מאות נהגים בעבירות תנועה מגוונות.

תחומי עיסוק:
מהירות מופרזת,נהיגה בפסילה,נהיגה בקלות ראש,נהיגה בשכרות,עבירות תנועה,פגע וברח

אודות

משרד עו"ד דורון ויגלר, הינו משרד המתמחה בתחום דיני התעבורה לרבות המכון הרפואי לבטיחות בדרכים. עו"ד דורון ויגלר עוסק בתחום התעבורה למעלה מעשרים שנים והינו בוגר תואר ראשון ושני במשפטים (בהצטיינות) מאוניברסיטת "בר-אילן", כמו כן, נמנה כחבר מן המניין בוועדת התעבורה הארצית של לשכת עורכי הדין.

 

המשרד מטפל בקשת רחבה של עבירות בתחום התעבורה ומייצג מאות נהגים בעבירות כגון: נהיגה בשכרות, מהירות מופרזת, גרם תאונת דרכים, עבירות נהג חדש, נהיגה בזמן פסילה ועוד. כמו כן, עו"ד ויגלר מלווה נהגים בהליך (המתסכל) במכון הרפואי לבטיחות בדרכים טיפול הכולל הדרכה למבחנים אישיותיים וכן לשיחות הפרטניות אצל הפסיכולוג/הפסיכיאטר. לעו"ד ויגלר ניסיון של מאות הופעות בשנה בפני חברי וועדת הערר על המכון הרפואי (הממוקמת בתל-השומר ומורכבת משלושה רופאים מומחים). המשרד צבר הצלחות רבות הן בזיכויים או במחיקת כתבי אישום והן בהשבת רישיונות נהיגה לנהגים פסולי המכון הרפואי.

 

ייעוץ משפטי ראשוני ניתן ללא עלות ומטרתו בחינת נסיבות המקרה של הלקוח תוך מתן הסבר מדויק על המצב המשפטי בו נתון הלקוח. המוטו של עו"ד ויגלר הינו יחס אישי ומקצועי תוך חתירה למקסום התוצאה בתיק בשימת דגש על צרכי הלקוח.  

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: