סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד דוד פייל

דוד פייל
איזור: תל אביב
טלפון: הצג טלפון
כתובת: היצירה 14
 
עיר: רמת גן
פקס: 03-7512231
1 2 3 4 5 
0 חוות דעת
הוסף חוות דעת

בעלים של משרד עורכי דין בתחום דיני נזיקין, ביטוח ורשלנות רפואית.

תחומי עיסוק:
נזקי גוף,ביטוח לאומי,תאונות דרכים,תאונות עבודה,רשלנות באבחון

אודות

עו''ד דוד פייל הינו חבר בלשכת עורכי הדין מאז שנת 1997. הוא לוקח חלק פעיל בפורום הנזיקין מטעמה של לשכת עורכי הדין, ומשמש בה כבורר. כמו כן, עו''ד פייל חבר באגודה לרפואה ומשפט בישראל, והוא מנהל מספר פורומים אינטרנטיים בתחומי המשפט השונים: פורום תאונות דרכים (YNET), ופורום המאבק בחברות הביטוח (Doctors).

 

בשנת 2002, הקים עו''ד דוד פייל משרדי עורכי דין עצמאי, אשר ההתמחות העיקרית שלו היא בתחום הנזיקין והביטוח, נזקי גוף ורשלנות רפואית. המשרד, בו מועסקים מספר עורכי דין שכירים נוספים, הפך עם הזמן להיות מרכזי בתחומו בישראל, שעה שתיקים בסדר גודל עצום מטופלים בו.

 

ברמה המעשית יותר, מתמחה המשרד במספר נושאים עיקריים הנוגעים לנזקי הגוף, וביניהם תאונות דרכים או עבודה, סוגיות הנוגעות לביטוח סיעודי, תביעות ביטוח לאומי, תביעות כנגד משרד הביטחון ועוד. מחלקה מיוחדת במשרד מעניקה תמיכה להורים אשר ילדיהם מוגדרים כבעלי צרכים מיוחדים, למשל בכל הנוגע לקבלת הזכויות המגיעות להם.

 

המשרד מעניק ייעוץ מלא בנושאים אלה, וכן מלווה את לקוחותיו לכל אורך ההליך, כולל ייצוג אל מול הערכאות המשפטיות הרלוונטיות או הרשויות השונות הפועלות בישראל.

 

יתרון מרכזי של המשרד הוא התבססותו על הצלחה בלבד, והלקוח נדרש לשלם רק כאשר הוא זוכה לפיצויים במקרה המשפטי האמור, וסכום העמלה יעמוד על אחוזים מסוימים מגובה הפיצוי.

 

המשרד מציע פגישת ייעוץ ראשונית, ללא כל תשלום או התחייבות.

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: