סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד דוד חן

דוד חן
איזור: מרכז
טלפון: הצג טלפון
כתובת: טופז 6
 
פקס: 0774552660
1 2 3 4 5 
0 חוות דעת
הוסף חוות דעת

בעלים של משרד עורכי דין לתחום דיני תעבורה

תחומי עיסוק:
מהירות מופרזת,נהיגה בשכרות,נהיגה רשלנית,עבירות תנועה,שלילת רישיון

אודות

עו"ד דוד חן, בעל תואר ראשון במשפטים מטעם הקריה האקדמית אונו וחבר בלשכת עורכי הדין החל משנת 2010 משמש גם כמורה לנהיגה, לצד עבודתו כעו"ד, ובעל בית ספר לנהיגה מזה 27 שנים. במסגרת תפקידו כעורך דין, מעניק עו"ד חן שירותים משפטיים תוך התמקדות בנושאי תעבורה מהיבטים שונים.
 

עו"ד דוד חן מציע שירותי ייעוץ משפטי ומלווה את לקוחותיו לאורך כל הדרך על מנת להעניק שירות מקצועי ומענה נכון, שיסייע ללקוח להתמודד עם המקרה המשפטי. הייעוץ המשפטי הראשוני ללקוח, ייעוץ שניתן ללא עלות, מסייע לעו"ד חן לבחון כל מקרה לגופו, וזאת בסבלנות רבה ועם הקשבה מלאה.
 

את שירותיו מציע עו"ד חן לצד שקיפות מלאה וליוויו של הלקוח לאורך כל שלבי ההליכים המשפטיים שבהם הוא מעורב. בזכות ניסיונו כמדריך נהיגה לשעבר בחברת "אלטרנטיבי" וכן מדריך נהיגה בפרויקטי הדרכה של צה"ל, מכיר עו"ד חן את תחום התעבורה היטב, עובדה המסייעת לו בהתמודדות אל מול התיקים המשפטיים השונים.
 

משרדו של עו"ד דוד חן, הממוקם בהרצליה, מטפל בתיקים משפטיים בתחום התעבורה לרבות ייצוג לקוחות מול בתי הדין השונים. במסגרת שירותיו מעניק המשרד שירותי ייצוג של נהגים שנתפסו נוהגים תחת השפעת סמים או אלכוהול, נהגים עם עבירות תנועה ודוחות משטרה, נהגים שהיו מעורבים בתאונות דרכים וגם נהגים חדשים.
 

לצד כל אלה, מציע המשרד טיפול בתיקים הקשורים לתביעות נפגעי תאונות דרכים, תיקים המצריכים התמודדות מול מערכות שונות, לרבות חברות הביטוח. 

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: