סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד ג'ון גבע

ג'ון גבע
איזור: תל אביב
טלפון: הצג טלפון
כתובת: יצחק שדה 17
 
פקס: 03-6252443
1 2 3 4 5 
0 חוות דעת
הוסף חוות דעת

ייצוג משפטי בתחום המשפט האזרחי מסחרי תוך התמקדות בתחומי הביטוח והנזיקין.

תחומי עיסוק:
נזקי גוף,נזקי רכוש,תאונות,תאונות עבודה,דיני ביטוח

אודות

עו''ד ג'ון גבע עוסק בתחום דיני הביטוח ודיני הנזיקין מאז 1990. הוא בעל תואר בוגר למשפטים מאוניברסיטת תל אביב (B.L.L), ומשמש כיועץ המשפטי של לשכת סוכני הביטוח בישראל זה למעלה מעשרים שנים. במסגרת זו, אחת ההתמחויות שלו היא בעריכת הסכמי מיזוג ורכישה לסוכנים ולחברות ביטוח, ייעוץ משפטי בכל מיגוון ענפי הביטוח.

 

עו''ד ג'ון גבע נחשב לאחד המקצועיים בתחום המשפטי של הביטוח בישראל. הוא כתב ספר מקצועי בנושא ("היבטים מעשיים בדיני ביטוח – סוכן הביטוח"), מרצה בתחום וכן עורך טורים מקצועיים בעיתונות הכתובה. כמו כן, הוא פועל בהתנדבות בעמותת "חיים" למען ילדים חולי סרטן, מרצה ללא תמורה במועדון הרוטארי וכן פועל בהתנדבות בלשכת עורכי הדין.

 

משרד עורכי הדין של ג'ון גבע, בו מספר עורכי דין ומתמחים נוספים, עוסק בתחום המשפט האזרחי-מסחרי, עם דגש על נושא הביטוח והנזיקין. המשרד נוסד בתחילת שנות ה-90,  ומציע מענה בתחומים רבים, ביניהם: אובדן כושר עבודה, תאונות דרכים ועבודה, מחלות קשות, חבויות וכן סוגי הנזקים השונים (גוף, בתים, כלי רכב ובתי עסק). כמו כן, המשרד מעניק שירותים משפטיים גם בתחום הנדל''ן.

 

יש להדגיש כי המשרד אינו מייצג חברות ביטוח. בהקשר הזה, ניתן ייצוג מלא אל מול הערכאות המשפטיות השונות, וכן נערכות חוות דעת בתחומי הביטוח השונים. המשרד פועל גם למען הקהילה בתחומים שונים.

 

משרדו של עו''ד ג'ון גבע נבחר על ידי "דן אנד ברדסריט", חמש שנים ברציפות (2008-2012) כאחד המשרדים המובילים בתחום הביטוח בישראל.

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: