סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד גל השחר

גל השחר
איזור: תל אביב
טלפון: הצג טלפון
כתובת: המסגר 6 תל אביב
 
פקס:
1 2 3 4 5 
0 חוות דעת
הוסף חוות דעת

מנהל מחלקת דיני נזיקין במשרד עורכי הדין בקרמן-סטרול המתמחה בתחום המשפט האזרחי-מסחרי.

תחומי עיסוק:
נזקי גוף,תאונות,אחריות רשויות,ביטוח לאומי,תאונות דרכים,תאונה בחופשה,תאונות עבודה,זכויות רפואיות ,מחלת מקצוע,נשיכת כלב,רשלנות מקצועית,תאונות אופנוע,תאונות ספורט,תאונות רחוב,תביעת פיצויים

אודות

עו"ד השחר בחר לעסוק בתחום האזרחי תוך התמחות בליטיגציה ובנזיקין. הצטרף למשרד עורכי דין בקרמן-סטרול, משרד מתמחה בתחום המשפטי האזרחי-מסחרי, לרבות הוצאה לפועל ודיני משפחה. כמי שמאמין במקצועיות, עבודה קשה ואמונה במקצוע ובלקוחות, הוא הפך לראש מחלקת נזיקין, אותה הוא מנהל כיום.

    

הניסיון שעו"ד השחר צבר, מאפשרים לו למצוא ולהתאים את הפתרונות הנכונים עבור לקוחותיו בתחום האזרחי, מתוך תפישת עולם של משפט מניעתי, כלומר שימוש בכלים משפטיים המאפשרים פתרון בעיות עוד לפני התפתחותן תוך שמירה על האינטרסים של לקוחותיו ומניעת בעיות משפטיות בעתיד. מעבר למקצועיות, לבחינה יסודית של העובדות ומציאת פתרונות יצירתיים, עו"ד השחר מקפיד על חשיבה חיובית מתוך אמונה שמחשבה בוראת מציאות.  

     

חלק בלתי נפרד מראיית העולם של עו"ד השחר הוא האמונה הבלתי מתפשרת בצדק ועשיית טוב. משום כך הוא מקפיד על פעילות התנדבותית שוטפת. לכן חלק בלתי נפרד מעבודתו כולל עבודות פרו בונו עבור עמותות שונות כמו בית השאנטי פתח תקווה ועמותות שונות של נפגעי אלימות מינית ואלימות בכלל – בתוך המשפחה ומחוץ לה.

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: