סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד גלית שאבי - וינמן

גלית שאבי - וינמן
איזור: מרכז
טלפון: הצג טלפון
כתובת: אפרים קישון 6
 
פקס: 076-5422200
1 2 3 4 5 
0 חוות דעת
הוסף חוות דעת

בעלים של משרד עורכי דין בתחום דיני נזיקין.

תחומי עיסוק:
נזקי גוף,נזקי רכוש,תאונות,תאונות דרכים,דמי פגיעה,ועדה רפואית

אודות

עו"ד גלית שאבי - וינמן, בעלת תואר שני במשפטים מטעם אוניברסיטת בר אילן, מציעה את שירותי עריכת הדין שלה לכלל לקוחותיה, תוך התמחות בדיני נזיקין.

 

עו"ד שאבי - וינמן, שהחלה את דרכה המקצועית מיד לאחר הצטרפותה ללשכת עורכי הדין בשנת 2005, התנדבה עוד במהלך לימודיה בפרויקטים שונים לצורך מתן סיוע לנזקקים, ושם החלה לצבור את ניסיונה המשפטי.

 

במשך מספר שנים לקחה חלק עו"ד שאבי - וינמן בכמה ממשרדי עורכי הדין המובילים בארץ, שם התמחתה בתחום הנזיקין – נזקי גוף ונזקי רכוש. היא ייצגה את לקוחות משרדים אלה, הן מצד ההגנה והן מצד התביעה.

 

במהלך עבודתה כעורכת דין לקחה גם חלק באחת מחברות הביטוח הגדולות שבארץ, במסגרת תביעות הקשורות לנזקי גוף. במהלך השנים צברה ניסיון רב מאד בתחום נזקי הגוף ובעבודה מול ועדות רפואיות של המוסד לביטוח לאומי ומשרד הבטחון, עבודה מול חברות ביטוח וכמובן בייצוג בפני בית המשפט בסוגיות הקשורות לנושאים אלה.

 

משרדה של עו"ד שאבי - וינמן מספק מענה משפטי בתחום דיני הנזיקין ומציע ליווי מקצועי לאורך כל הדרך. המשרד עוזר לנפגעי גוף ורכוש לממש את זכויותיהם ומייצג אותם בבית המשפט תוך ניהול משא ומתן מול חברות או ארגונים שונים.

 

במסגרת העבודה, נעזר משרדה של עו"ד שאבי - וינמן במיטב המומחים הרפואיים, המגיעים מתחומי הרפואה השונים, על מנת לקבל חוות דעת משפטיות, הנדרשות לא אחת במסגרת הגשת תביעות נזיקין. הניסיון הרב של המשרד בתחום זה מאפשר לו להציע ייצוג מקצועי ברמה גבוהה ומענה נקודתי לכל לקוח ולקוח.

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: