סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד גליה מלוברוצקי

גליה מלוברוצקי
איזור: תל אביב
טלפון: הצג טלפון
כתובת: ויצמן 2
 
פקס: 03-6932834
1 2 3 4 5 
0 חוות דעת
הוסף חוות דעת

בעלים של משרד עורכי דין בתחום קניין רוחני וזכויות יוצרים.

תחומי עיסוק:
לשון הרע,גניבת עין,זכויות יוצרים,סימן מסחר,רישום פטנטים

אודות

גליה מלוברוצקי היא עורכת דין ומגשרת מוסמכת, אשר ההתמחות העיקרית שלה היא בתחום הקניין רוחני וזכויות יוצרים, עם דגש על  ענפי האמנות השונים.

 

גליה סיימה את לימודי התואר הראשון במשפטים במכללה למנהל בשנת 2000, והוסמכה כעורכת דין מן המניין בשנת 2001. את ההתמחות עשתה גליה במחלקה המשפטית של בנק הפועלים, ולאחר מכן שימשה כעורכת-דין במשרד שעסק בתחום המסחרי, בעיקר בייצוג בנקים, חברות כרטיסי אשראי, קבלנים וחברות מסחריות.

 

לאחר חמש שנים החליטה גליה לשלב בעולם המשפט שלה את אהבתה לאמנות והחלה לשמש כיועצת משפטית בסוכנות גדולה של תסריטאים, במאים, מחזאים, סופרים ועוד, שם נחשפה לעולם העסקי והמשפטי בתחומי האמנות השונים.

 

באוקטובר 2010 פתחה גליה את משרדה הפרטי שמעניק היום שירותים משפטיים בתחומים שונים ומגוונים עם ייחודיות ומומחיות בתחומי האמנות השונים, זאת בעיקר בשל הידע וההיכרות עם האושיות והגופים המעורבים.

 

עו''ד גליה מלוברוצקי היא גם מגשרת מוסמכת, ובעלת ניסיון בגישור סכסוכים במיוחד בענף המוסיקה והקולנוע. עמדתה בנושא הגישור היא שפתרון סכסוכים באמצעות שיח ויצירתיות הוא המהיר, היעיל והנכון יותר ברוב המקרים.

 

משרד עורכי-דין גליה מלוברוצקי מציע שירותים משפטיים מגוונים בתחום המסחרי  ובין היתר עריכת הסכמים  ניהול משא ומתן, רישום זכויות בארגונים לגביית תמלוגים, רישום  סימני מסחר, מדגמים ופטנטים, ייצוג בבתי משפט בעיקר בנושאים של זכויות יוצרים, פלגיאט, לשון הרע, פגיעה בפרטיות ודיני עבודה ועוד.

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: