סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד גליה גולנדר

גליה גולנדר
איזור: מרכז
טלפון: הצג טלפון
כתובת: תרמ"ב, Rishon LeTsiyon, Israel
 
פקס:
1 2 3 4 5 
0 חוות דעת
הוסף חוות דעת

תחומי עיסוק:
גירושין,הסכם ממון,חלוקת רכוש,מזונות ילדים,משמורת

אודות

עו"ד גליה גולנדר בעלת תואר ראשון במשפטים LL.B אותו סיימה בהצטיינות ובעלת תואר שני במשפטים LL.M מסלול גישור, מו"מ ויישוב סכסוכים מאוניברסיטת בר אילן.

עו"ד גולנדר הוסמכה בשנת 2013 כחברה בלשכת עורכי הדין בישראל והיא בעלת ניסיון וותק של שבע שנים בתחום דיני המשפחה (כולל טרום התמחות והתמחות).

עו"ד גולנדר מגשרת מוסמכת (כולל גישור משפחתי) ולאורך השנים השתתפה במגוון השתלמויות וקורסים בתחום דיני המשפחה והירושה וזאת במטרה למקסם את הידע המקצועי שבאמתחתה והכרת התחום על בוריו.

עו"ד גולנדר מוסמכת לערוך ייפוי כוח מתמשך לפי חוק הכשרות המשפטית והאפוטרופסות, התשכ"ב-1962.

כיום עו"ד גולנדר לומדת ייעוץ זוגי ומשפחתי באוניברסיטת בר אילן. הליכים משפטיים בתחום דיני המשפחה ובפרט הליך הגירושין, הינם הליכים אישיים, אינטימיים ולעיתים רבות גם אמוציונאליים. בהתאם לכך, עו"ד גולנדר מעניקה יחס אישי לכל לקוח, מגלה סבלנות והבנה למצב שבו הוא נמצא ומתחייבת ליתן לו ליווי מקצועי צמוד לאורך כל הדרך. העיקרון שמנחה בראש ובראשונה את עו"ד גולנדר בניהול הליך גירושין הוא שמירה והגנה על טובת הילדים במטרה למזער ככל האפשר את הנזק הנפשי והרגשי הנגרם להם. כמו כן, ה"אני מאמין" של עו"ד גולנדר הוא כי ראוי ואף מומלץ לנסות להגיע לידי הסכמות עם הצד השני ובכך, גם לצמצמם עלויות מיותרות ללקוח.

עו"ד גולנדר תשמח להעניק לכם ייעוץ משפטי ומתחייבת לעשות את מירב המאמצים לסיים את הסכסוך המשפחתי בצורה הנכונה והיעילה ביותר, אם בדרכי מו"מ וגישור ואם במסגרת ניהול הליכים משפטיים.

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: