סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין גישור עסקי (3)

האם אתם עומדים בפני תביעת פיצויים שהוגשה על ידי אחד העובדים המסורים ביותר של הארגון? מעוניינים לפרק שותפות שנבנתה במשך שנים ארוכות ולא מעוניינים להגיע לבית המשפט? הספק הוותיק שלכם התגלה כשרלטן ואתם מעוניינים להגיע עמו להסדר פיצויים? מחפשים בנרות עורכי דין גישור עסקי ולא מוצאים?
 
סכסוכים על רקע עסקי הם לרוב סכסוכים שנסובים על סכומי כסף רציניים מאוד. עם זאת, בסופו של דבר, מדובר על ריבים בין אנשים, גם אם מדובר על מחלוקת בין עובד לבין תאגיד. כיום נעשה מקובל יותר ויותר לפתור מחלוקות עסקיות מחוץ לכותלי בתי המשפט בדרכים אלטרנטיביות. הדרך הנעימה ביותר ליישוב מחלוקות מסוג זה היא פנייה להליך גישור. במסגרת הליך גישור עסקי ניתן להגיע לפתרון סכסוכים בדרכי נועם ולנסח מסמך שמקובל על כל הצדדים בסוגיה. זו ללא ספק הדרך המהירה ביותר ואולי הדרך היחידה שמאפשרת לצדדים להמשיך ולהישאר בקשר שמבוסס על כבוד ואמון הדדי. 
 
אתם מוזמנים ליצור קשר עם עורכי דין גישור עסקי שמופיעים כאן בדף, להתייעץ, לקבל חוות דעת ראשונית אודות המקרה שאתם ניצבים מולו ולהבין טוב יותר מה הן האפשרויות שעומדות לפניכם. כל זאת ללא עלות כספית וללא התחייבות. 
קרא עוד
 • רשימת עו"ד גישור עסקי
 • עו"ד שצפיתי בהם
 • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד גישור עסקי

  צור קשר עם עורכי דין בתחום גישור עסקי

 • עמל אנואר, עו"ד

  עו"ד ונוטריון העוסק בעיקר בדין הצ'כי והאירופי בתחומי דיני חברות, הקמת חברות, חוזים, מקרקעין ודיני משפחה

  תחומי עיסוק: ירושה,ייבוא ויצוא,גישור עסקי,דין זר,ייצוג בצ'כיה

 • חיים איציקובסקי, עו"ד

  תביעות קטנות - ייעוץ, הכנה וכתיבת תביעות קטנות ע"י עורך דין מקצועי בתחום.

  תחומי עיסוק: נזקי רכוש,לשון הרע,נשיכת כלב,פגיעה בפרטיות,רשלנות מקצועית,הסכם שכירות,סכסוכי שכנים,פינוי שוכר,ביטול חוזה,דיני צרכנות,זיכרון דברים,חוזה מסחרי,חוזה עסקי,חוזה שותפות,עריכת חוזים,תיירות,תקנון חברה,דיני תיירות,ייצוג משפטי,יעוץ משפטי,ליטיגציה,סדר דין מהיר,סיוע משפטי,ערעור,תביעות קטנות,גישור עסקי,הסכמים מקוונים,מסחר אלקטרוני,פרטיות באינטרנט,תקנון אתר

 • צילי כהן

  צילי כהן, עו"ד

  17 שנות נסיון מקנות לי את היכולת להגיע לפתרון סכסוכים בדרך המהירה והיעילה ביותר, תוך חסכון בעלויות רבות ומיותרות.

  תחומי עיסוק: גישור עסקי