סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין גישור משפחה בירושלים (1)

מחפש עורך דין שיסייע לך ולאחים שלך להכריע בנוגע לאופן הטיפול בהורים הקשישים? האם הגעתם למצב בו אתם לא מסוגלים לתקשר מבלי להרים את הקול והסכסוך על הסדרי הראיה גורם לכם ולילדיכם נזק ראוי לציון? מעוניינים לאתר עורכי דין גישור במשפחה אבל אין לכם מושג מאיפה להתחיל?
 
משחר האנושות התגלעו סכסוכים גם במשפחות הטובות ביותר. קרבת דם אינה מספקת הגנה מפני חילוקי דעות, ריבים וחוסר הסכמה. עם זאת, השאיפה הברורה מאליה היא להביא את המחלוקת ליישוב בדרך הנעימה ביותר לכל הצדדים. הליך גישור הוא הליך אלטרנטיבי לפתרון סכסוכים במהלכו מתאפשרת הידברות ושיתוף פעולה, זאת בניגוד ליישוב מחלוקת בין כותלי בית המשפט. ההשתתפות בתהליך הגישור היא וולונטרית וניתנת להפסקה בכל רגע, ההסכם שמושג במהלכה יהיה מקובל על שני הצדדים ואולי החשוב מכל, משך התהליך הוא הקצר ביותר מכל האפשרויות האחרות שעומדות בפניכם לרבות הליכי בוררות. 
 
הדרך לפתרון המחלוקת מתחילה כאן, בדף שלפניכם. פורטל iLaw ריכז עבורכם מגוון של עורכי דין גישור במשפחה העוסקים בתחום הגישור במשפחה. כל שעליכם לעשות הוא ליצור איתם קשר באמצעות הטופס באתר או באמצעות שיחת טלפון דיסקרטית ובכך לעשות את הצעד הראשון לפתרון הסכסוך ולהגעה לעמק השווה. 
קרא עוד
 • רשימת עו"ד גישור משפחה
 • עו"ד שצפיתי בהם
 • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד גישור משפחה

  צור קשר עם עורכי דין בתחום גישור משפחה

 • אוסנת אדרי ציון

  אוסנת אדרי ציון, עו"ד

  תחומי עיסוק: ייצוג משפטי,ערעור,גישור משפחה,גישור בעבודה

הודעות אחרונות בפורומים

מאמרים אחרונים בנושא גישור משפחה

גירושין גישור
גישור גירושין

מהו הליך הגישור? האם הוא מוכר בחוק? מי יכול לתפקד כמגשר? ובמה שיטה זו יעילה יותר מהשיטה "הקונבנציונאלית"?

הסכם גירושין
על גירושין והליך גישור משפחתי

החלטת להתגרש? יש גם דרך אחרת! מאמר מושקע של עו"ד אלינור ברגר המסביר כיצד ניתן להתגרש ולהגיע להסכם לשביעות רצונם של הצדדים המעורבים.