סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין גישור בעבודה (3)

האם אתם עומדים בפני תביעה של אחד העובדים שלכם על לא עוול בכפכם ומעוניינים לפתור את הסכסוך הרחק מעיני התקשורת? האם אתה מחפש עורכי דין גישור בעבודה כדי ליישב אחת ולתמיד את הסכסוך עם המעביד שלך לשעבר אודות גובה דמי הפיצויים?
 
בניגוד למה שרבים חושבים, הליכי גישור שקשורים לדיני עבודה לא תמיד מהווים את סוף הדרך מבחינת קשרי העבודה. לעתים קרובות הליך הגישור משמש כמנוף שמוביל את יחסי העבודה לדרך חדשה. פעמים רבות מחלוקת שולית הופכת לריב קשה שמעורר רגשות רבים. עם זאת, אין שום סיבה לפרק יחסי עבודה שלעתים נבנו במשך שנים רבות. הליך גישור בעבודה נועד על מנת לשלב בין דיני העבודה הקבועים בחוק לבין המורכבות של יחסי העבודה כפי שצמחו והתעצבו במשך השנים. 
 
התחלת המסע לפתרון הסכסוך בדרכי נועם והבאת המחלוקת לכדי פתרון שמקובל על כל הצדדים מתחילה ממש כאן, בדף שאתם נמצאים בו. כאן תוכלו להכיר עורכי דין גישור בעבודה באופן אישי, להתייעץ עמם בנוגע למחלוקת שאתם שותפים לה ולאתר את איש המקצוע שמתאים ביותר לייצג אתכם בהליך הגישור. 
קרא עוד
 • רשימת עו"ד גישור בעבודה
 • עו"ד שצפיתי בהם
 • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד גישור בעבודה

  צור קשר עם עורכי דין בתחום גישור בעבודה

 • עו"ד גיורא אלוני

  גיורא אלוני, עו"ד

  עורך דין גיורא אלוני בורר ומגשר עצמאי בעל ניסיון רב

  תחומי עיסוק: חוזים,בוררות במשפחה,בוררות בעבודה,גישור משפחה,גישור בעבודה

 • Gו"ד קובי בן סימון

  קובי בן סימון, עו"ד

  מתמחים בדיני עבודה, נזיקין והליכי גישור

  תחומי עיסוק: אחריות מעבידים ,הלנת שכר,הרעת תנאים,זכויות נשים בעבודה,זכויות עובדים,יחסי עובד מעביד,נשים בהריון,פיצויי פיטורין,גישור בנזיקין,גישור בעבודה

 • אוסנת אדרי ציון

  אוסנת אדרי ציון, עו"ד

  תחומי עיסוק: ייצוג משפטי,ערעור,גישור משפחה,גישור בעבודה

הודעות אחרונות בפורומים