סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין גישור בנזיקין (2)

נפגעת במהלך ביצוע העבודה שלך והמעביד מנסה להתנער מאחריות? נפגעת בתאונת דרכים והפוגע מעוניין ליישב איתך את העניינים מחוץ לכותלי בית המשפט? האם אתה חש כי כתוצאה מרשלנות רפואית נגרמה לך נכות צמיתה ובית החולים פוטר אותך בתואנה שסכנות הניתוח היו ברורות לך? מחפש עורכי דין גישור בנזיקין כדי ליישב חילוקי דעות עם אחד העובדים שלך בדרך המהירה והדיסקרטית ביותר?
 
חשוב לדעת כי תביעות נזיקין עלולות להוביל להרבה יותר מנזק כלכלי. תביעות נזיקין עלולות לגרום לפגיעה בשמו הטוב של הנתבע ולפרסום שלילי שיפגע בפרנסתו. אי לכך, כיום מקובל מאוד לפתור סכסוכים על רקע של נזקים גופניים מחוץ לכותלי בית המשפט, בהליך גישור בו הסודיות מובטחת וההסכם הסופי מקובל על שני הצדדים. 
 
עם זאת, גם במידה והצדק עומד לצדכם, כדי להפיק את המרב מפנייה להליך גישור, יש להסתייע באנשי מקצוע מומחים על מנת שיסייעו לכם לנסח את הצד שלכם בפרשה בצורה המוצלחת ביותר. לפניכם רשימה של עורכי דין גישור בנזיקין ולכם נותר רק לבחור את האדם המתאים לכם ביותר. 
קרא עוד
 • רשימת עו"ד גישור בנזיקין
 • עו"ד שצפיתי בהם
 • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד גישור בנזיקין

  צור קשר עם עורכי דין בתחום גישור בנזיקין

 • עו"ד רפאל אלמוג

  רפאל אלמוג, עו"ד

  עו"ד לדיני ביטוח, נזיקין ורשלנות רפואית

  תחומי עיסוק: נזקי גוף,נזקי רכוש,תאונות,אחריות רשויות,ביטוח לאומי,תאונות דרכים,תאונות עבודה,נשיכת כלב,רשלנות מקצועית,תאונות אישיות,תאונות אופנוע,תאונות בחו"ל,תאונות ילדים,תאונות ספורט,תאונות רחוב,תאונות אוטובוס,תאונת קורקינט,תביעת פיצויים,ביטוח בחו"ל,ביטוח דירה,ביטוח הובלות,ביטוח חיים,ביטוח מבנה,ביטוח מטען,ביטוח מנהלים,ביטוח מקיף,ביטוח נסיעות,ביטוח סיעוד,ביטוח צד ג',ביטוח רכב,ביטוח רפואי,דיני ביטוח,משכנתא,נזקי מים,נזקי פח לרכב,נזקי פריצה,נזקי שריפה,תכולת דירה,גישור בביטוח,גישור בנזיקין

 • Gו"ד קובי בן סימון

  קובי בן סימון, עו"ד

  מתמחים בדיני עבודה, נזיקין והליכי גישור

  תחומי עיסוק: אחריות מעבידים ,הלנת שכר,הרעת תנאים,זכויות נשים בעבודה,זכויות עובדים,יחסי עובד מעביד,נשים בהריון,פיצויי פיטורין,גישור בנזיקין,גישור בעבודה