סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין גישור בינלאומי (0)

הגעתם למבוי סתום עם הספק האמריקאי שלכם ואתם מעוניינים להימנע מפנייה לבתי המשפט? חילוקי הדעות ביניכם לבין השותפים הזרים שלכם הובילו לכך שהעסק נמצא על סף קריסה ואין לכם שום יכולת לנהל דיון בצורה רגועה ושקולה? מנסים לאתר עורכי דין גישור בינלאומי שיביאו לקץ הסכסוך בצורה הנעימה, הקלה והמהירה ביותר?
 
חילוקי דעות רבים שמתעוררים בין שותפים עסקיים שמגיעים מתרבויות שונות יכולים בקלות להגיע לכדי משפטים שנמשכים לרוב שנים ארוכות. במידה ואתם מעוניינים לפתור את הסכסוך בצורה נעימה ולשמור על קשרים טובים עם השותפים שלכם בצורה דיסקרטית, הרחק מכותלי בית המשפט ומעיני הציבור, הליך גישור הוא הפתרון המושלם עבורכם. במסגרת הליך הגישור ניתן להבהיר את האינטרסים של כל הצדדים הנוגעים בדבר, להמיר את נקודות הראייה הסובייקטיביות בערכים מציאותיים ואובייקטיביים ולנסח את פתרון הסכסוך בצורה שתהיה מקובלת על כל הצדדים כאחד. 
 
על מנת לנהל הליך גישור בצורה הטובה והחלקה ביותר, עליכם להצטייד מבעוד מועד באיש מקצוע שמתמחה בתחום. בדף שלפניכם תמצאו מגוון של עורכי דין גישור בינלאומי שביכולתם לקרב אתכם ואת הצדדים הנוספים המעורבים בסכסוך לעמק השווה באופן היעיל ביותר והדיסקרטי ביותר. כל שעליכם לעשות הוא למלא את טופס יצירת הקשר באתר או פשוט להתקשר למספר שמופיע כאן בדף ולהתחיל את הדרך ליישוב המחלוקת.
קרא עוד
  • רשימת עו"ד גישור בינלאומי
  • עו"ד שצפיתי בהם
  • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד גישור בינלאומי

הודעות אחרונות בפורומים