סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין גישור בביטוח (2)

נפצעתם וחברת הביטוח טוענת בתוקף שהפציעה שלכם אינה מזכה אתכם בדמי ביטוח למרות שברור לכם כשמש שאתם זכאים לפיצוי? האם אתם זכאים מעבר לכל צל של ספק לתשלומי ביטוח בעקבות אובדן כושר עבודה ובכל זאת חברת הביטוח מתעקשת שאינכם ראויים לתשלום עקב פרשנות שרירותית של פוליסת הביטוח התקנית? זקוקים לסיוע של עורכי דין גישור בביטוח ולא יודעים היכן למצוא אותם?
 
אל דאגה. בדף שלפניכם תוכלו להכיר עורכי דין גישור בביטוח מובילים שמאחוריהם הליכי גישור רבים וניסיון של שנים רבות בתחום הגישור. בשיטוט קצר תוכלו ללמוד על אנשי המקצוע השונים, לעבור על פסקי גישור שהובילו אליהם ואפילו ליצור איתם קשר בצורה דיסקרטית במייל או בשיחת טלפון פשוטה. 
 
חשוב לדעת שכל חברת ביטוח באשר היא מעוניינת לשמור על תדמיתה הטובה בעיני הציבור וכמובן שבעיני הלקוחות שלה. אי לכך, כיום מקובל מאוד לפנות להליכי גישור במידה ומתגלעת מחלוקת בין המבוטח לחברה המבטחת בכל אחד משלבי ההתקשרות. אין שום סיבה שלא תעמדו על זכותכם לקבל את המגיע לכם על פי חוק ופורטל iLaw הוא בדיוק המקום להתחיל את המסע שלכם אל הצדק.
קרא עוד
 • רשימת עו"ד גישור בביטוח
 • עו"ד שצפיתי בהם
 • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד גישור בביטוח

  צור קשר עם עורכי דין בתחום גישור בביטוח

 • עו"ד רפאל אלמוג

  רפאל אלמוג, עו"ד

  עו"ד לדיני ביטוח, נזיקין ורשלנות רפואית

  תחומי עיסוק: נזקי גוף,נזקי רכוש,תאונות,אחריות רשויות,ביטוח לאומי,תאונות דרכים,תאונות עבודה,נשיכת כלב,רשלנות מקצועית,תאונות אישיות,תאונות אופנוע,תאונות בחו"ל,תאונות ילדים,תאונות ספורט,תאונות רחוב,תאונות אוטובוס,תאונת קורקינט,תביעת פיצויים,ביטוח בחו"ל,ביטוח דירה,ביטוח הובלות,ביטוח חיים,ביטוח מבנה,ביטוח מטען,ביטוח מנהלים,ביטוח מקיף,ביטוח נסיעות,ביטוח סיעוד,ביטוח צד ג',ביטוח רכב,ביטוח רפואי,דיני ביטוח,משכנתא,נזקי מים,נזקי פח לרכב,נזקי פריצה,נזקי שריפה,תכולת דירה,גישור בביטוח,גישור בנזיקין

 • חאלד חביב

  חאלד חביב, עו"ד

  קורסים והשתלמויות

  תחומי עיסוק: בוררות בחוזים,בוררות במשפחה,בוררות בעבודה,גישור בביטוח,גישור משפחה