סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד גולן משעלי

גולן משעלי
איזור: צפון
טלפון: הצג טלפון
כתובת: אקליפטוס 1
 
פקס: 04-9833198
1 2 3 4 5 
0 חוות דעת
הוסף חוות דעת

בעלים של משרד עורכי דין העוסק בדיני מקרקעין, תובענות ייצוגיות, דיני עבודה, תאונות דרכים , צוואות וירושות ותביעות כספיות.

תחומי עיסוק:
תאונות דרכים,זכויות עובדים,חוזה עבודה,קניית דירה,רישום בטאבו

אודות

עו"ד משעלי מטפל בתיקים הקשורים לתחומי המקרקעין והנדל"ן במסגרת מכירה או קנייה של דירה, במסגרת רישום בטאבו ועוד. תובענות ייצוגיות –בעיקר על פי חוק הגנת הצרכן, איסוף החומר, התייעצות עם מומחים ודרישה לפיצוי התובע והקבוצה בגין הנזק שנגרם כתוצאה מהטעיית הציבור.

בתיקים הקשורים לדיני עבודה, מטפל עו"ד משעלי במקרים של הפרת חוזה עבודה, הפרת זכויותיהם של עובדים או פגיעה בהן, פיטורים, חוזי עבודה חדשים, אי עמידה בתנאים המובטחים בחוזה ועוד. בכל הקשור לתיקים בתחום תאונות הדרכים, מטפל עו"ד משעלי במקרים של תאונות דרכים, שמירת הזכויות המגיעות לנפגע, הטיפול המגיע לו וגם הפיצוי הכספי.

 

משרדו של עו"ד גולן משעלי, שממוקם ברמת ישי, מציע שירות מקצועי, שירות אמין ואיכותי וגם יחס אישי ללקוחותיו הרבים. המשרד מטפל בתיקים מורכבים בנושא נזקי גוף, בין אם כתוצאה מתאונות דרכים או תאונות אחרות, וכן גם מציע שירותים משפטיים לבעלי עסקים בנושא הוצאה לפועל, פשיטת רגל וגם איחוד תיקים.

 

עו"ד משעלי מלווה את לקוחותיו אל מול המערכות השונות, לרבות בתי המשפט שבארץ, ומציע להם מקצועיות ברמה גבוהה וניסיון רב בתחום.

 

שירותיו של המשרד כוללים ייעוץ משפטי מקדים על מנת לזהות את צרכיו הנקודתיים של הלקוח ובדרך זו להציע לו את הפתרונות המשפטיים הטובים והמתאימים לו ביותר.

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: