סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין גביית מזונות (5)

האם מצויה בידך פסיקה למזונות, או החלטה על מזונות זמניים? בעלך נמנע מהתשלומים שנקבעו והוסכמו? זקוקה לייעוץ משפטי מטעם עורכי דין להליכי גביית מזונות ? אם כן- פני עוד היום אל המומחים המופיעים ברשימה שלהלן על מנת לקבל את הכספים המגיעים לך. 

 
חשוב לדעת שבמקרה של אי עמידה בתשלומי מזונות הינך רשאית לפנות אל הביטוח הלאומי להשלמה חלקית של הכספים, או אל ההוצאה לפועל לשם גבייתם. באמצעות ההוצאה לפועל תוכלי להוציא אזהרה לחייב, לפעול לעיקולם של רכוש או כספים המצויים בחזקתו או בידי צד ג', ואפילו להוביל למאסרו של החייב.
 
יחד עם זאת, חשוב לציין כי הפנייה אל ההוצאה לפועל כרוכה בהליכים ביורוקרטים שונים, וכך גם הפנייה אל המוסד לביטוח לאומי, העשוי שלא לקבל את תביעתך במלואה או באורח חלקי. בנוסף לכך, עלייך מוטלת החובה לעקוב אחר ביצוע הליכי העיקול השונים, ולעדכן את ההוצאה לפועל על העברה או אי העברת תשלום מצד החייב. במקרים מסוימים אף עשויים ראש ההוצאה לפועל או המוציא לפועל להגיע להחלטות שאינן מקובלות על הפונה, ובמצבים אלו ניתן לערער בפני ערכאות שונות. 
 
בשל סיבות אלו נחוץ מאוד לקבל סיוע מטעם עורכי דין להליכי גביית מזונות. אנו מזמינים אותך להסתייע ברשימת אנשי המקצוע הבאה ולקבל מידע ו/או ייעוץ משפטי. 
קרא עוד
 • רשימת עו"ד גביית מזונות
 • עו"ד שצפיתי בהם
 • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד גביית מזונות

  צור קשר עם עורכי דין בתחום גביית מזונות

 • עינת ניימן

  עינת ניימן, עו"ד

  תחומי עיסוק: בית משפט משפחה,גביית מזונות,גירושין,הסכם גירושין,הסכם ממון

 • עו"ד אביב סטרול

  אביב סטרול, עו"ד

  שותף ובעלים במשרד עורכי הדין ברקמן סטרול המתמחה בתחום דיני המשפחה, ההוצאה לפועל, משפט אזרחי ומסחרי.

  תחומי עיסוק: אלימות במשפחה,אפוטרופוס,בית דין רבני,בית משפט משפחה,גביית מזונות,גירושין,דיני נאמנויות,הורות משותפת,הסדרי ראייה,הסכם גירושין,הסכם לחיים משותפים,הסכם ממון,זוגות חד מיניים,חטיפת ילדים,חלוקת רכוש,ירושה,ידועים בציבור,מזונות אישה,מזונות ילדים,משמורת,נישואים אזרחיים,עיזבון,צוואה,קביעת אבהות

 • מירה סייג

  מירה סייג, עו"ד

  תחומי עיסוק: בית דין רבני,בית משפט משפחה,גביית מזונות,גירושין,ידועים בציבור

 • אורלי רוט

  אורלי רוט, עו"ד

  הדרך הטובה והיעילה לכל אחד ואחת היא להגיע בדרך של שלום והסכמה הדדית. יש להניח לכל כעס ונקמה ולראות את הטוב ביותר עבור ילדינו ולא פחות חשוב זה עצמינו.

  תחומי עיסוק: אפוטרופוס,בית דין רבני,בית משפט משפחה,גביית מזונות,הסכם גירושין

 • אביעד דיין

  אביעד דיין, עו"ד

  תחומי עיסוק: אפוטרופוס,גביית מזונות,גירושין,ירושה,צוואה