סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין גבייה מנהלית (2)

הגעתם לתחום גבייה מנהלית באתר וסביר להניח כי אתם זקוקים לייעוץ משפטי בכל הנוגע לדרישת תשלום שהגיעה אליכם מאחת הרשויות המקומיות. מהי גבייה מנהלית? מהי סמכות גובה החובות? והאם ניתן לגבות מאזרח כספים מבלי כל צורך לפנות לבית המשפט ולהוכיח את קיומו של החוב? על שאלות אלו ונוספות אחרות תוכלו לקבל ממיטב עורכי הדין בתחום. בקיאותם של עורכי דין בהליכי גבייה מנהלית תעזור לכם להבין כיצד להתמודד עם סוגיה זו בצורה האופטימאלית ביותר. 

 
בכוחן של הרשויות המקומיות לדרוש את החובות המגיעות להן בצורה חוקית, יעילה ומהירה. הרשות פועלת לגביית חובותיה באמצעות הליכים הזהים להליכי הוצאה לפועל וזאת מבלי כל צורך לפנות לבית משפט, כך שחובת ההוכחה לקיומו של חוב זה או אחר אינה קיימת על הרשות. לפיכך, אזרחים רבים מוצאים עצמם עומדים אל מול חוק דרקוני וחוסר יכולת להוכיח או לחלוק על החלטת הרשות. 
 
בכדי לעמוד על זכויותיכם אל מול דרישת תשלום שאתם חולקים עליה בהצלחה, מומלץ להיוועץ במומחיותם של עורכי דין בהליכי גבייה מנהלית.
קרא עוד
 • רשימת עו"ד גבייה מנהלית
 • עו"ד שצפיתי בהם
 • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד גבייה מנהלית

  צור קשר עם עורכי דין בתחום גבייה מנהלית

 • נועה טלבי לייפנברג

  נועה טלבי, עו"ד

  במשפט מנהלי קיימת חשיבות להתעדכנות בפסיקה ובהחלטות קודמות. בהכירי את התחום משני צידי המתרס, אני מוצאת עבור הלקוח את הטיעונים שיגדילו את סיכויי זכייתו.

  תחומי עיסוק: בית משפט לעניינים מקומיים,גבייה מנהלית,עתירה מנהלית,רשויות מקומיות

 • עו"ד אריק כהן

  אריק כהן, עו"ד

  מומחה בדיני רשויות מקומיות , מיסוי מוניציפלי , גביה מנהלית והיטלי פיתוח

  תחומי עיסוק: בית הדין לעבודה,גבייה מנהלית,רשויות מקומיות,ארנונה,מיסוי מוניציפאלי