סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין בנקאות בכפר סבא (3)

לא משנה מאיזה נקודת מבט תבחנו את הנושא, יחסי הבנקים מול הלקוחות לעולם לא יהיו שווים ומאוזנים וברוב המוחץ של המקרים, "ידו" של הבנק תהיה על העליונה. דיני בנקאות הם אחד הנושאים הסבוכים ביותר במסגרת המשפט האזרחי. אם נתקלתם במצב בו עליכם להתמודד בתביעה מול הבנק, ללא קבלת ייעוץ מטעם עורכי דין לייצוג בנושאי דיני בנקאות, סביר להניח כי סיכוייכם להצליח ולזכות בתביעה קטנים משמעותית. 

     
מכיוון שמרביתנו לא טורחים לקרוא את "האותיות הקטנות" וגם אם כן, לרוב הציבור אין ידע בנקאי או משפטי, ישנם לא מעט מצבים בהם נזדקק לייעוץ משפטי מקצועי מטעם עורכי דין לייצוג בנושאי דיני בנקאות, מצבים כגון הסדרת חובות, בקשה לערבויות, מסגרות אשראי, סירוב לקבלת משכנתא ועוד.  
        
לרוב, לאדם הסביר אין את הידע הנדרש או את ההון לשכור סוללת עורכי דין לניהול תביעה, וזאת בניגוד לבנקים בישראל, המהווים סקטור משמעותי ורב עוצמה. טרם קבלת ההחלטה להגיש תביעה כזו או אחרת, חשוב לקבל ייעוץ משפטי וחוות דעת מקצועית מטעם עורכי דין המתמחים בדיני בנקאות.
קרא עוד
 • רשימת עו"ד בנקאות
 • עו"ד שצפיתי בהם
 • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד בנקאות

  צור קשר עם עורכי דין בתחום בנקאות

 • שלומי בוני

  שלומי בוני, עו"ד

  הלקוח נמצא במרכז וטובתו של הלקוח עומדת בראש מעייניו של המשרד המעניק יחס אישי, זמין, תומך ומשתף.

  תחומי עיסוק: בנקאות,ייצוג משפטי,יעוץ משפטי,ליטיגציה,תביעות קטנות

 • גדי רינגולד

  גדי רינגולד, עו"ד

  תחומי עיסוק: בית משפט מחוזי,בית משפט שלום,בנקאות,ייצוג משפטי,ליטיגציה

 • דורון ניכטברגר, עו"ד

  בעלים של משרד עורכי דין הממוקם במגדל משה אביב ברמת גן המייצג פרטיים ועסקים במגוון נושאים לפתרון מחלוקות תוך הימנעות מהגעה לבתי משפט. עורך דין דורון ניכטברגר - עורך דין וכלכלן, בוגר החוג לכלכלה באוניברסיטה העברית (B.A בכלכלה) - עוסק במשפט אזרחי מסחרי עם ניסיון רב בתביעות נגד בנקים.

  תחומי עיסוק: בנקאות,ייצוג משפטי,יעוץ משפטי,סדר דין מהיר

הודעות אחרונות בפורומים