סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין ביטול חוזה (3)

חוזה הינו מסמך חוקי המחייב את החתומים עליו לעמוד בדרישות, התנאים וההסכמים המפורטים בו. מדובר במסמכים המהווים חלק מהותי במגוון תחומי חיים, כגון חוזי ממון אישיים או חוזים והסכמים עסקיים בין חברות, לקוחות וספקים. יחד עם זאת, לא אחת אנשים מעוניינים בביטולו של חוזה עקב פגם מהותי בו הקשור בסיבות שונות, כמו שינוי בנסיבות חיים, ליקוי בפרטי המסמך או חוזה למראית עין. במצבים אלו ואחרים חשוב לקבל סיוע מטעמם של עורכי דין המייצגים בהליכי ביטול חוזה.

 

על מנת שאפשר יהיה לבטל חוזה יש לעמוד באחד מהקריטריונים הבסיסיים המבטאים פגם ברצון, וביניהם הטעיה, כפיה, עושק או טעות בחוזה. כמו כן, החוק מבחין בין הפרות יסודיות ולא יסודיות של חוזים, כאשר בכל סוג של הפרה יש דרכי טיפול והתמודדות אחרות.

 

יש לציין כי במקרים רבים ביטול חוזים הינו הליך קשה וסבוך, המצריך היכרות מלאה עם דרישות החוק, ולכן מומלץ להיעזר בשירותי עורכי דין הבקיאים בייצוג בהליכי ביטול חוזים. הינכם מוזמנים ליצור  קשר עוד היום עם המומחים להלן ולקבל ייעוץ והדרכה מקצועיים.

 
קרא עוד
 • רשימת עו"ד ביטול חוזה
 • עו"ד שצפיתי בהם
 • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד ביטול חוזה
עו"ד דרור הראלדרור הראלהצג טלפון

  צור קשר עם עורכי דין בתחום ביטול חוזה

 • דרור הראל

  דרור הראל, עו"ד

  בעל הכרות עמוקה עם הצרכים העסקיים של חברות הפועלות בתחום הייצור, השירותים, בעלי פעילות שיווקית כזו או אחרת אשר מעורבים בה גם מכירות, פיתוח עסקי, ההפצה, קידום מכירות ופרסום.

  תחומי עיסוק: הסכם גירושין,הסכם ממון,ירושה,פיצויי פיטורין,בתים משותפים,הסכם שכירות,גביית חובות,הסדר חובות,הקפאת הליכים,גניבת עין,סימן מסחר,ביטול חוזה,דיני חברות,דיני צרכנות,הלוואות,הסכם הפצה,הסכם מייסדים,הסכם סודיות,הסכמי תיווך,הקמת חברה,הקמת שותפות,הרמת מסך,חוזה מסחרי,חוזה עסקי,חוזה שותפות,חוזים,חוזים בינלאומיים,ייבוא ויצוא,יזמות עסקית,מיזוגים ורכישות,עריכת חוזים,פירוק חברות,רכישת חברות,תביעות כספיות,תקנון חברה,כתב הגנה,כתב תביעה,סדר דין מהיר,תביעות קטנות,תביעת פיצויים,הסכמים מקוונים,מסחר אלקטרוני,תקנון אתר

 • חיים איציקובסקי, עו"ד

  תביעות קטנות - ייעוץ, הכנה וכתיבת תביעות קטנות ע"י עורך דין מקצועי בתחום.

  תחומי עיסוק: נזקי רכוש,לשון הרע,נשיכת כלב,פגיעה בפרטיות,רשלנות מקצועית,הסכם שכירות,סכסוכי שכנים,פינוי שוכר,ביטול חוזה,דיני צרכנות,זיכרון דברים,חוזה מסחרי,חוזה עסקי,חוזה שותפות,עריכת חוזים,תיירות,תקנון חברה,דיני תיירות,ייצוג משפטי,יעוץ משפטי,ליטיגציה,סדר דין מהיר,סיוע משפטי,ערעור,תביעות קטנות,גישור עסקי,הסכמים מקוונים,מסחר אלקטרוני,פרטיות באינטרנט,תקנון אתר

 • נועה קריספל

  נועה קריספל, עו"ד

  תחומי עיסוק: ביטול חוזה,גיוס הון,דיני חברות,הסכם מייסדים,הקמת חברה