סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין ביטוח רפואי (3)

מבין מבחר הביטוחים השונים, אותם ניתן לרכוש דרך חברות הביטוח, ישנו ביטוח רפואי, המהווה ביטוח משלים לביטוח הקיים ומציע מגוון עצום של כיסויים ביטוחיים שונים, המסייעים בעת הצורך למבוטח במידה ונזקק להם. ביטוח רפואי איננו ביטוח בגדר חובה, אך נחשב לביטוח מומלץ מאד. ישנן מחלות קשות, המצריכות שימוש בתרופות יקרות או ביצוע ניתוחים או הליכים רפואיים שעלותם יקרה במיוחד. בזכות ביטוח זה יכול המבוטח לקבל את הסיוע שלו הוא זקוק, שפעמים רבות גם מציל חיים. 

 
לצערנו, ישנם לא מעט מקרים בהם מבוטחים מעוניינים לממש את זכויותיהם במסגרת ביטוחים אלה, אולם אינם יכולים לעשות זאת מסיבות שונות, ובעיקר בשל קשיים שונים מולם הם ניצבים. בזכות עורכי דין לייעוץ וייצוג בנושאי ביטוח רפואי המעניקים סיוע משפטי בכל עת, ניתן להגיש תביעה לחברת הביטוח כדי לקבל את הפיצוי הכספי או את הכיסוי המגיע למבוטח. עורכי דין אלה עומדים לרשותם של המבוטחים ועוזרים להם להתמודד עם מצבים שאינם פשוטים, בין אם מול מערכת בית המשפט או מול חברת הביטוח המבטחת. 
 
באתר הבא תמצאו רשימה של עורכי דין לייעוץ וייצוג בנושאי ביטוח רפואי שיוכלו לעזור לכם להגיש תביעה ולממש את זכויותיכם השונות במידת הצורך. 
קרא עוד
 • רשימת עו"ד ביטוח רפואי
 • עו"ד שצפיתי בהם
 • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד ביטוח רפואי

  צור קשר עם עורכי דין בתחום ביטוח רפואי

 • עו"ד רפאל אלמוג

  רפאל אלמוג, עו"ד

  עו"ד לדיני ביטוח, נזיקין ורשלנות רפואית

  תחומי עיסוק: נזקי גוף,נזקי רכוש,תאונות,אחריות רשויות,ביטוח לאומי,תאונות דרכים,תאונות עבודה,נשיכת כלב,רשלנות מקצועית,תאונות אישיות,תאונות אופנוע,תאונות בחו"ל,תאונות ילדים,תאונות ספורט,תאונות רחוב,תאונות אוטובוס,תאונת קורקינט,תביעת פיצויים,ביטוח בחו"ל,ביטוח דירה,ביטוח הובלות,ביטוח חיים,ביטוח מבנה,ביטוח מטען,ביטוח מנהלים,ביטוח מקיף,ביטוח נסיעות,ביטוח סיעוד,ביטוח צד ג',ביטוח רכב,ביטוח רפואי,דיני ביטוח,משכנתא,נזקי מים,נזקי פח לרכב,נזקי פריצה,נזקי שריפה,תכולת דירה,גישור בביטוח,גישור בנזיקין

 • בני גבאי

  בני גבאי, עו"ד

  הכלים והניסיון שרכשתי כסוכן ביטוח ומפקח מקנים לי ולמשרד את היכולת לפתור סכסוכים מסובכים בדרכים יצירתיות והולמות, לשביעות רצונם של שני הצדדים.

  תחומי עיסוק: ביטוח חיים,ביטוח מנהלים,ביטוח מקיף,ביטוח סיעוד,ביטוח רפואי

 • עוז ברקוביץ, עו"ד

  בעלים של משרד עורכי דין בראשון לציון העוסק בדיני נזיקין וביטוח

  תחומי עיסוק: נזקי גוף,תאונות דרכים,ביטוח חיים,ביטוח רפואי,דיני ביטוח

הודעות אחרונות בפורומים

מאמרים אחרונים בנושא ביטוח רפואי

ביטוח תאונות אישיות לתלמידים

באילו מקרים מכוסים תלמידים במסגרת פוליסת תאונות אישיות לתלמיד, ומה מעניקה פוליסה זו ? עיינו בכתבתו של עו"ד ירון שמעון.