סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין ביטוח רכב (1)

ביטוחי הרכב השונים, כמו ביטוח חובה, ביטוח מקיף וגם ביטוח צד ג', עומדים לרשותנו במידה ורכבנו או אנו עצמנו חלילה נפגענו כתוצאה מתאונה. ביטוחים אלה מציעים לנו גם כיסויים ביטוחיים שונים במידה ופגענו ברכבים אחרים או ברכוש צד ג'. מדובר בביטוחים בעלי חשיבות רבה, ובעיקר כשמדובר בתאונת דרכים, בה היו מעורבים נפגעים או כתוצאה ממנה נפגע רכבנו באופן משמעותי. על מנת לממש את זכויותינו ובעיקר את כיסויי הביטוח המוצעים במסגרת ביטוחי הרכב השונים, עלינו לפנות אל חברת הביטוח המבטחת אותנו. 

 
במקרים בהם חברות הביטוח מקשות על המבוטח, ניתן להיעזר בשירותיהם של עורכי דין לייעוץ וייצוג בנושאי ביטוחי רכב. ישנם לא מעט מקרים לצערנו בהם חברות הביטוח מסרבות לשלם למבוטח מסיבות שונות. עורכי דין אלה מייצגים את המבוטח ועוזרים לו להגיש תביעה אל חברת הביטוח מול מערכת המשפט. בזכות הידע המקצועי הרב שלהם ויכולתם להתמודד באופן הנכון ביותר עם מקרים אלה, הם מגדילים את סיכוייו של המבוטח לקבל את הפיצוי המגיע לו ולזכות בתביעה. 
 
באתר הבא תמצאו רשימה של ע עורכי דין לייעוץ וייצוג בנושאי ביטוחי רכב שישמחו לעמוד לרשותכם בכל עת ולסייע לכם במידת הצורך. 
קרא עוד
 • רשימת עו"ד ביטוח רכב
 • עו"ד שצפיתי בהם
 • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד ביטוח רכב

  צור קשר עם עורכי דין בתחום ביטוח רכב

 • עו"ד רפאל אלמוג

  רפאל אלמוג, עו"ד

  עו"ד לדיני ביטוח, נזיקין ורשלנות רפואית

  תחומי עיסוק: נזקי גוף,נזקי רכוש,תאונות,אחריות רשויות,ביטוח לאומי,תאונות דרכים,תאונות עבודה,נשיכת כלב,רשלנות מקצועית,תאונות אישיות,תאונות אופנוע,תאונות בחו"ל,תאונות ילדים,תאונות ספורט,תאונות רחוב,תאונות אוטובוס,תאונת קורקינט,תביעת פיצויים,ביטוח בחו"ל,ביטוח דירה,ביטוח הובלות,ביטוח חיים,ביטוח מבנה,ביטוח מטען,ביטוח מנהלים,ביטוח מקיף,ביטוח נסיעות,ביטוח סיעוד,ביטוח צד ג',ביטוח רכב,ביטוח רפואי,דיני ביטוח,משכנתא,נזקי מים,נזקי פח לרכב,נזקי פריצה,נזקי שריפה,תכולת דירה,גישור בביטוח,גישור בנזיקין

הודעות אחרונות בפורומים

מאמרים אחרונים בנושא ביטוח רכב

נהג נקלע לתאונה בדרך לרכישת ביטוח
בדרך לרכישת ביטוח נקלע לתאונה

נהג אשר נסע לסניף הדואר בכדי לשלם על ביטוח החובה נקלע לתאונת דרכים קשה, האם מגיעים לו פיצויים? ולמה בית המשפט העליון הפך את החלטתו של המחוזי ?

ביטוח
נדחתה תביעת ביטוח שהגשתם? מה עושים?

הגשתם תביעת ביטוח וחברת הביטוח דחתה אותה? יש מה לעשות! עו"ד רפאל אלמוג במאמר מפורט המסביר כיצד לפעול במקרה של דחיית תביעת ביטוח.