סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין ביטוח צד ג' (3)

מבין מגוון הביטוחים המוצעים כיום בשוק הביטוחים, לרבות ביטוחי הרכב, ישנו גם ביטוח צד ג', המקנה כיסויים ביטוחיים לרכב המבוטח במידה ופגע ברכב אחר או ברכוש אחר. כיסויים אלה נועדו לשלם את עלויות תיקון הנזקים שנגרמו לרכב הנפגע או לרכוש צד ג', שנפגע כתוצאה מתאונה בה היה מעורב הרכב המבוטח.

 
כל מי שמעוניין לתבוע את חברת הביטוח ולקבל פיצוי הולם בגין נזק שנגרם לו על ידי רכב אחר או במידה והוא עצמו גרם לנזק, יכול להיעזר בעורכי דין, המתמחים בתחום הביטוחים. עורכי דין לייעוץ וייצוג בנושאי ביטוחי צד אחריות צד ג' הינם בעלי ניסיון של שנים ובעלי יכולת מקצועית גבוהה. ברשותם הידע הנדרש כדי לייצג את התובעים במסגרת ביטוחים אלה וכן גם אפשרות לעמוד לצידם של התובעים בכל עת, בין אם מול המערכת המשפטית או חברות הביטוח עצמן, האחראיות על מכירת פוליסת הביטוח.
 
אם אתם מעוניינים לממש את זכויותיכם במסגרת ביטוח צד ג' ומתקשים בכך, כאן, באתר, תמצאו רשימה של עורכי דין לייעוץ וייצוג בנושאי ביטוחי צד אחריות צד ג' שיוכלו לסייע לכם ולייעץ לכם בתחום. 
קרא עוד
 • רשימת עו"ד ביטוח צד ג'
 • עו"ד שצפיתי בהם
 • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד ביטוח צד ג'

  צור קשר עם עורכי דין בתחום ביטוח צד ג'

 • עו"ד עומרי גמליאל

  עומרי גמליאל, עו"ד

  תחומי עיסוק: צוואה,הוצל"פ,פשיטת רגל,בית משפט מחוזי,בית משפט שלום,ייצוג משפטי,יעוץ משפטי,ליטיגציה,תביעות קטנות,תביעת פיצויים,ביטוח מקיף,ביטוח צד ג',ביטוח רכב,נזקי פח לרכב

 • עו"ד רפאל אלמוג

  רפאל אלמוג, עו"ד

  עו"ד לדיני ביטוח, נזיקין ורשלנות רפואית

  תחומי עיסוק: נזקי גוף,נזקי רכוש,תאונות,אחריות רשויות,ביטוח לאומי,תאונות דרכים,תאונות עבודה,נשיכת כלב,רשלנות מקצועית,תאונות אישיות,תאונות אופנוע,תאונות בחו"ל,תאונות ילדים,תאונות ספורט,תאונות רחוב,תאונות אוטובוס,תאונת קורקינט,תביעת פיצויים,ביטוח בחו"ל,ביטוח דירה,ביטוח הובלות,ביטוח חיים,ביטוח מבנה,ביטוח מטען,ביטוח מנהלים,ביטוח מקיף,ביטוח נסיעות,ביטוח סיעוד,ביטוח צד ג',ביטוח רכב,ביטוח רפואי,דיני ביטוח,משכנתא,נזקי מים,נזקי פח לרכב,נזקי פריצה,נזקי שריפה,תכולת דירה,גישור בביטוח,גישור בנזיקין

 • שקד שני

  שקד שני, עו"ד

  משרדנו פועל 60 שנה בכל ענפי הביטוח

  תחומי עיסוק: ביטוח צד ג'