סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין ביטוח סיעוד (3)

רבים רוכשים ביטוח סיעוד, כתוספת לביטוח הבריאות שלהם, כדי שביום מן הימים, במידת הצורך, יוכלו לקבל סיוע סיעודי מתאים. ביטוח זה מעניק כיסויים שונים, העוזרים לחולה הסיעודי ולבני משפחתו להתמודד עם מצב שאיננו פשוט ולקבל פתרונות שונים, לרבות פיצוי כספי, המקל ולו במעט. חולה סיעודי יכול להיות בכל גיל, וזו גם הסיבה מדוע ביטוח זה חשוב שיירכש כמה שיותר מוקדם, ובגילאים צעירים. 

 
ישנם מצבים בהם החולה הסיעודי, המעוניין לממש את ביטוח הסיעוד שלו, איננו יכול לעשות זאת בשל קושי או חוסר ידע. בין אם מדובר בחולה עצמו או בבני משפחתו, המעוניינים לממש עבורו את הפיצויים והזכויות המגיעות לו במסגרת ביטוח זה, הם יכולים להיעזר בשירותיהם של עורכי דין לייעוץ וייצוג בנושאי ביטוח סיעודי המציעים סיוע משפטי כנדרש. עורכי דין תביעות סיעוד אלה הינם בעלי ניסיון רב בהתמודדות אל מול המערכת המשפטית וכן גם התמודדות מול חברות הביטוח. 
 
במידה וגם אתם מעוניינים לממש את זכויותיכם או זכויותיהם של בני משפחתכם במסגרת ביטוח זה, אתם מוזמנים לפנות אל עורכי דין לייעוץ וייצוג בנושאי תביעות ביטוח סיעודי שפרטיהם מצוינים כאן, באתר. 
קרא עוד
 • רשימת עו"ד ביטוח סיעוד
 • עו"ד שצפיתי בהם
 • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד ביטוח סיעוד

  צור קשר עם עורכי דין בתחום ביטוח סיעוד

 • עו"ד עינת בר אילן קיץ

  עינת בר אילן קיץ, עו"ד

  עורכת דין המתמחה במימוש זכויות האדם ובתביעות ביטוח לאומי

  תחומי עיסוק: ביטוח לאומי,דרגת נכות,ביטוח סיעוד

 • בני גבאי

  בני גבאי, עו"ד

  הכלים והניסיון שרכשתי כסוכן ביטוח ומפקח מקנים לי ולמשרד את היכולת לפתור סכסוכים מסובכים בדרכים יצירתיות והולמות, לשביעות רצונם של שני הצדדים.

  תחומי עיסוק: ביטוח חיים,ביטוח מנהלים,ביטוח מקיף,ביטוח סיעוד,ביטוח רפואי

 • עו"ד מירה מולדאור

  מירה מולדאור, עו"ד

  עורכת דין מירה מולדאור מומחית בתחום דיני הביטוח ובעלת ניסיון משפטי של 26 שנים

  תחומי עיסוק: ביטוח חיים,ביטוח סיעוד,דיני ביטוח

מאמרים אחרונים בנושא ביטוח סיעוד

קשישה במצב סיעודי תובעת את כלל ביטוח: לא שלמו את הכסף שמגיע לה

קשישה בת 79 תובעת את חברת כלל ביטוח בסכום של 175 אלף שקלים. הטענה: על אף שמומחית של החברה קבעה כי הקשישה נמצאת במצב סיעודי, החברה לא הסכימה לשלם לה