סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין ביטוח נסיעות (1)

אחת הדרכים להבטיח את נסיעתנו היא באמצעות ביטוח מיוחד – ביטוח נסיעות, המוצע על ידי חברות הביטוח השונות. בין אם מדובר בנסיעה בעקבות עסקים מעבר לים או אולי טיול משפחתי, חשוב להישאר מבוטחים שכן הביטוח הרפואי בארץ איננו תקף בעת השהות בחו"ל. במקרים בהם נגרמה פגיעה כלשהי למבוטח, ניתן להגיש תביעה לחברת הביטוח ולקבל פיצוי כספי בעקבות הוצאות רפואיות שונות, שנדרשו בשל הפגיעה. 

 
ישנם מקרים בהם מעוניינים לממש זכויות אלו אולם חברות הביטוח מערימות קשיים ואינן מעבירות למבוטח את הפיצוי המגיע לו, כפי שקובעת פוליסת הביטוח, שאותה רכש בטרם הנסיעה. בדיוק לשם כך ישנם עורכי דין לייעוץ וייצוג בנושאי ביטוח נסיעות היכולים לסייע למבוטח לקבל את הפיצוי המגיע ולהתמודד נכון וטוב יותר עם חברות הביטוח. עורכי דין לייעוץ וייצוג בנושאי תביעות ביטוח נסיעות מייצגים את התובע בבית המשפט ומכירים היטב את כל הסוגיות המשפטיות בעולם הביטוחים. 
 
באתר הבא תמצאו רשימה של עורכי דין בתחומים שונים וכן גם כאלה, המתמחים בתחום הביטוחים. מרשימה זו תוכלו לבחור את עורך הדין המתאים לכם ביותר, שישמח לעמוד לרשותכם לאורך כל הדרך. 
קרא עוד
 • רשימת עו"ד ביטוח נסיעות
 • עו"ד שצפיתי בהם
 • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד ביטוח נסיעות

  צור קשר עם עורכי דין בתחום ביטוח נסיעות

 • עו"ד רפאל אלמוג

  רפאל אלמוג, עו"ד

  עו"ד לדיני ביטוח, נזיקין ורשלנות רפואית

  תחומי עיסוק: נזקי גוף,נזקי רכוש,תאונות,אחריות רשויות,ביטוח לאומי,תאונות דרכים,תאונות עבודה,נשיכת כלב,רשלנות מקצועית,תאונות אישיות,תאונות אופנוע,תאונות בחו"ל,תאונות ילדים,תאונות ספורט,תאונות רחוב,תאונות אוטובוס,תאונת קורקינט,תביעת פיצויים,ביטוח בחו"ל,ביטוח דירה,ביטוח הובלות,ביטוח חיים,ביטוח מבנה,ביטוח מטען,ביטוח מנהלים,ביטוח מקיף,ביטוח נסיעות,ביטוח סיעוד,ביטוח צד ג',ביטוח רכב,ביטוח רפואי,דיני ביטוח,משכנתא,נזקי מים,נזקי פח לרכב,נזקי פריצה,נזקי שריפה,תכולת דירה,גישור בביטוח,גישור בנזיקין