סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין ביטוח מקיף (1)

קיימים סוגים שונים של ביטוחי רכב: ביטוח חובה, שהינו ביטוח שחובה לרכוש אותו, ביטוח מקיף וגם ביטוח צד ג'. ביטוח מקיף הינו בעל חשיבות רבה מאד, שכן מציע כיסויים ביטוחיים שונים במידה ונגרם נזק לרכוש המבוטח, ולא רק לנוסעים בו (כפי שמציע ביטוח חובה). ישנם מקרים בהם מעוניינים להפעיל את הביטוח בעקבות הנזק שנגרם לרכב בשל תאונת דרכים או פגיעה אחרת, אולם לא ניתן לעשות זאת בעקבות קשיים שונים, אותן מערימות חברות הביטוח על המבוטחים. 

 
במקרים אלה ישנם עורכי דין לייעוץ וייצוג בנושאי תביעות ביטוח מקיף היכולים לסייע למבוטחים לתבוע את חברות הביטוח ולקבל את הפיצוי הכספי המגיע להם בעקבות הנזק שנגרם לרכבם. עורכי דין אלה הינם עורכי דין בעלי ניסיון רב ויכולת מקצועית גבוהה. הם יכולים לייצג את התובע אל מול בית המשפט ואל מול חברת הביטוח ולהגדיל את הסיכוי לזכות בתביעה. 
 
כאן, באתר, תוכלו למצוא רשימה של עורכי דין מתחומים שונים וכן גם עורכי דין לייעוץ וייצוג בנושאי ביטוח מקיף, שישמחו לעמוד לצדכם. 
קרא עוד
 • רשימת עו"ד ביטוח מקיף
 • עו"ד שצפיתי בהם
 • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד ביטוח מקיף

  צור קשר עם עורכי דין בתחום ביטוח מקיף

 • בני גבאי

  בני גבאי, עו"ד

  הכלים והניסיון שרכשתי כסוכן ביטוח ומפקח מקנים לי ולמשרד את היכולת לפתור סכסוכים מסובכים בדרכים יצירתיות והולמות, לשביעות רצונם של שני הצדדים.

  תחומי עיסוק: ביטוח חיים,ביטוח מנהלים,ביטוח מקיף,ביטוח סיעוד,ביטוח רפואי