סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין ביטוח מנהלים (2)

אחת הדרכים להבטיח את עתידנו בהמשך, היא באמצעות ביטוח מנהלים. ביטוח זה, שאותו מומלץ לרכוש בגילאים צעירים ככל האפשר, עומד לרשותנו בעת היציאה לגמלאות ומבטיח תשלום קבוע, המחליף את השכר החודשי. פעמים רבות מדובר בסכום חד פעמי ובתנאים נלווים נוספים, העומדים לרשותו של המבוטח. חברות הביטוח מציעות מגוון של מסלולים שונים במסגרת ביטוח מנהלים והן מאפשרות לכל מבוטח לבחור את המסלול המתאים לו ביותר. אולם, ישנם מקרים בהם מבוטחים מעוניינים לממש את אשר הובטח להם אך נתקלים בקשיים שונים מול חברות הביטוח. 

 
במקרים בהם חברות הביטוח מערימות קשיים אל מול המבוטחים בביטוח מנהלים, ישנם עורכי דין לייצוג מכוח ביטוח מנהלים, המהווים הכתובת המתאימה ביותר למבוטחים אלה ויכולים לסייע להם להתמודד עם התביעה בצורה הנכונה. עורכי דין לייצוג מכוח ביטוח מנהלים הם בעלי ניסיון של שנים בתחום הביטוחים וכן גם ידע מקצועי ברמה גבוהה. הם מכירים את הסוגיות המשפטיות הקשורות לעולם הביטוחים, לרבות ביטוח מנהלים, ויכולים להתמודד אל מול המערכות השונות, כמו בית המשפט וכן גם חברות הביטוח עצמן. 
 
באתר זה תמצאו רשימה של עורכי דין שישמחו לעמוד לרשותם ולעזור לכם לממש את זכויותיכם הקשורות לביטוח המנהלים שלכם. 
קרא עוד
 • רשימת עו"ד ביטוח מנהלים
 • עו"ד שצפיתי בהם
 • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד ביטוח מנהלים

  צור קשר עם עורכי דין בתחום ביטוח מנהלים

 • עו"ד רפאל אלמוג

  רפאל אלמוג, עו"ד

  עו"ד לדיני ביטוח, נזיקין ורשלנות רפואית

  תחומי עיסוק: נזקי גוף,נזקי רכוש,תאונות,אחריות רשויות,ביטוח לאומי,תאונות דרכים,תאונות עבודה,נשיכת כלב,רשלנות מקצועית,תאונות אישיות,תאונות אופנוע,תאונות בחו"ל,תאונות ילדים,תאונות ספורט,תאונות רחוב,תאונות אוטובוס,תאונת קורקינט,תביעת פיצויים,ביטוח בחו"ל,ביטוח דירה,ביטוח הובלות,ביטוח חיים,ביטוח מבנה,ביטוח מטען,ביטוח מנהלים,ביטוח מקיף,ביטוח נסיעות,ביטוח סיעוד,ביטוח צד ג',ביטוח רכב,ביטוח רפואי,דיני ביטוח,משכנתא,נזקי מים,נזקי פח לרכב,נזקי פריצה,נזקי שריפה,תכולת דירה,גישור בביטוח,גישור בנזיקין

 • בני גבאי

  בני גבאי, עו"ד

  הכלים והניסיון שרכשתי כסוכן ביטוח ומפקח מקנים לי ולמשרד את היכולת לפתור סכסוכים מסובכים בדרכים יצירתיות והולמות, לשביעות רצונם של שני הצדדים.

  תחומי עיסוק: ביטוח חיים,ביטוח מנהלים,ביטוח מקיף,ביטוח סיעוד,ביטוח רפואי

הודעות אחרונות בפורומים

מאמרים אחרונים בנושא ביטוח מנהלים

הכשרה תשלם תגמולי ביטוח מוות מתאונה
פרשנות חברת הביטוח נדחתה. היורשים יקבלו את התגמולים.

חברת הביטוח סירבה לשלם ליורשי מבוטחת בפוליסת "מוות מתאונה" את התגמולים. בית המשפט נדרש למחלוקת פרשנית ולא היסס בביקורת כלפי חברת הביטוח.

תביעת קג"מ
ידוע בציבור שהתגורר במדינה אחרת הוכר כזכאי

כתבה מרתקת של עו"ד ג'ון גבע בשאלה האם התובע בקרן גמלאות היה ידוע בציבור של מנוחה. מה דעתכם ? צפו בקביעת בית הדין האזורי לעבודה בחיפה.