סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין ביטוח מבנה (1)

קיימים סוגים שונים של ביטוחים המיועדים לבית הפרטי או לכל מבנה אחר. ביטוח מבנה הוא אחד מהם והוא מאפשר לקבל מגוון של כיסויים ביטוחיים הקשורים למבנה עצמו במידה ונפגע מסיבות שונות. לעיתים עשוי המבנה להיפגע בשל רעידת אדמה, רטיבות קשה או אפילו נזק מצטבר לאורך השנים. פגיעה זו יכולה לסכן באופן משמעותי את יושביו ואף לגרום לנזקים קשים במיוחד. בזכות ביטוח זה ניתן לקבל פיצוי כספי במידה ונגרם נזק ולתקן אותו במהרה (או לבחור בפתרון אחר, כחלופה למבנה שניזוק). 

 
אם גם אתם רכשתם ביטוח מבנה ונתקלתם בקשיים שונים מול חברת הביטוח בבואכם לממש את זכויותיכם הקשורות בביטוח זה, תוכלו להיעזר בעורכי דין, המתמחים בתחום הביטוחים, לרבות ביטוח מבנה. עורכי דין לייצוג בנושאי ביטוחי מבנה הינם בעלי ניסיון של שנים וידע מקצועי ברמה גבוהה מאד. תפקידם המרכזי הוא להתמודד אל מול המערכות השונות בעודם מייצגים אתכם ולהגדיל את סיכוייכם לקבל את כל המגיע לכם במסגרת הביטוח, שאותו רכשתם. 
 
אם אתם אכן זקוקים לסיועם של עורכי דין אלה, באתר הבא תוכלו להיעזר ברשימת עורכי דין לייצוג בנושא תביעות ביטוח מבנה הבאה ומתוכה לבחור את עורך הדין שיעמוד לרשותכם. 
קרא עוד
 • רשימת עו"ד ביטוח מבנה
 • עו"ד שצפיתי בהם
 • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד ביטוח מבנה

  צור קשר עם עורכי דין בתחום ביטוח מבנה

 • עו"ד רפאל אלמוג

  רפאל אלמוג, עו"ד

  עו"ד לדיני ביטוח, נזיקין ורשלנות רפואית

  תחומי עיסוק: נזקי גוף,נזקי רכוש,תאונות,אחריות רשויות,ביטוח לאומי,תאונות דרכים,תאונות עבודה,נשיכת כלב,רשלנות מקצועית,תאונות אישיות,תאונות אופנוע,תאונות בחו"ל,תאונות ילדים,תאונות ספורט,תאונות רחוב,תאונות אוטובוס,תאונת קורקינט,תביעת פיצויים,ביטוח בחו"ל,ביטוח דירה,ביטוח הובלות,ביטוח חיים,ביטוח מבנה,ביטוח מטען,ביטוח מנהלים,ביטוח מקיף,ביטוח נסיעות,ביטוח סיעוד,ביטוח צד ג',ביטוח רכב,ביטוח רפואי,דיני ביטוח,משכנתא,נזקי מים,נזקי פח לרכב,נזקי פריצה,נזקי שריפה,תכולת דירה,גישור בביטוח,גישור בנזיקין

מאמרים אחרונים בנושא ביטוח מבנה

אי הפעלת אזעקה
בביטוח אין תנאים מקדימים

בית המשפט העליון קבע שפוליסת ביטוח תחול גם אם המבוטח לא התקין את אמצעי הביטחון שדרשה חברת הביטוח – בביטוח אין תנאים מוקדמים